Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Równo rok temu zmarł mój mąż i zarazem najlepszy przyjaciel. Ciągle muszę udawać, że jest lepiej, że chce żyć, a prawda jest taka, że codziennie marzę by umrzeć. Żebyśmy znów mogliby być razem.
Odszedł jako bohater , walcząc ze zbyt silnym przeciwnikiem- białaczką.
życie to #!$%@? niesprawiedliwy.
Musiałam się komuś tylko wygadac.

#zaloba



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 192
via mirko.proBOT
  • 9
Anonim (nie OP): Sam straciłem parę lat temu dziewczynę która była moim ideałem i z którą byłem pewien że spędzę całe życie. Jestem teraz w szczęśliwym związku, ale wiem że już nigdy nie zbuduje takiej relacji i bliskości, nie mając z tyłu głowy ulotność i kruchość życia.

Pamiętaj że do wszystkiego potrzeba czasu. Mi wtedy kolega, który stracił lata wcześniej rodziców powiedział: pamiętaj, że świat i czas płyną do przodu, a
@zteekone: juz wrocilo, sfrustrowane przegrywy ktore swoja nienawisc do calego swiata wylewaja na wszystkich wokol, bo to prostsze niz dostrzezenie ze cala wina za ich niepowodzenia nie lezy w jakichs mitycznych polkach czy oskarkach, tylko w nich samych. Na ten portal powoli nie da sie juz wchodzic, absolutnie kazdy komentarz na jakikolwiek temat napisany przez kobiete jest sprowadzany do jakiegos rozkladania nog, chadow czy hindusow, to sa objawy ostrej manii