Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Równo rok temu zmarł mój mąż i zarazem najlepszy przyjaciel. Ciągle muszę udawać, że jest lepiej, że chce żyć, a prawda jest taka, że codziennie marzę by umrzeć. Żebyśmy znów mogliby być razem.
Odszedł jako bohater , walcząc ze zbyt silnym przeciwnikiem- białaczką.
życie to #!$%@? niesprawiedliwy.
Musiałam się komuś tylko wygadac.

#zaloba



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 192
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Pamiętaj, że on chce dla ciebie jak najlepiej, jeśli ty się smucisz twój mąż również, on nie odszedł na zawsze i kiedyś się spotkacie, życie jest ciężkie i coś o tym wiem bo również miałem myśli jak ty, jednak pamiętaj że nie żyjesz tylko dla siebie, każda mała chwila, dobry obiad, długi spacer, nadal mogą być dla niego, myśl o mężu nie jak o stracie, tylko nadal jak o przyjacielu,
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Bądź wdzięczna za czas jaki razem spędziliście, nie każdemu jest dane poznać i związać się z taką osobą. Nigdy o nim nie zapomnisz, ale postaw się w sytuacji że to Ty odeszłaś, a on żyje nadal. Czego byś mu życzyła w życiu?
4 lata temu zmarła dziewczyna w której byłem zakochany. Nigdy o niej nie zapomnę, do dziś jak o niej pomyślę to jest ciężko.
Dbam o zdrowie, zdrowo
  • Odpowiedz
Ja pochowałem tydzień temu mamę. Półtora roku walczyła z nowotworem :( Ten czas był najgorszym okresem mojego życia.... sam widok jak praktycznie najbliższa Ci osoba z pełnej życia kobiety staje się niezdolna do tego by się sama podnieść to coś nie do opisania. Ostanie 9 dni leżała pod respiratorem i to była już tylko kwestia czasu i człowiek czeka tylko na telefon ze szpitala, ze odeszła......
Ale powiem powiem szczerze, że jak
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Mirabelko ja wiem że dobrych ludzi się nie znajduje na ulicy i wyjście do ludzi pobiegać nie zadziała, ale czy twój mąż nie wolałby żebyś żyła dalej i chociaż próbowała być szczęśliwa?
Czas który razem spędziliście jest twój i nikt ci go nie zabierze, ale nie można się uzależniać od czegoś czego nie ma możliwości zażyć
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: tak to jest jak ktoś sobą niewiele reprezentuje, nie ma pasji, hobby, zainteresowań, sensownej pracy całe swoje życie opiera na kimś innym. To przykre ale im szybciej to zmienisz tym lepiej się poczujesz
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: współczuję, serio mi przykro, możesz mi uwierzyć, że życie naprawdę ma sens, jest niezwykle zaskakujące i zarazem głupio to zabrzmi, ale zazdroszczę Twojemu Mężowi - chciałbym, żeby ktoś tak za mną tęsknił, ale na to trzeba zapracować. Straciłaś cenne co dla Ciebie, ale nie wiesz co jeszcze na Ciebie czeka. To jest w tym wszystkim najdziwniejsze.
  • Odpowiedz
@Hethrir: twoja kryształowa kula #!$%@? działa, ale ty to wiesz dlatego pozostało ci zesrać się codziennie w internecie. Mam polewkę z takich jak ty, bo wiem że masz ból dupy, że mi dobrze idzie w życiu. Jesteś nikim i takim pozostaniesz, a teraz znów się zesraj.
  • Odpowiedz
@Trao4: nie wiem jak Ci idzie w życiu wiem natomiast z Twoich wypowiedzi że bardzo byś chciał by inni to wiedzieli, to już o czymś mówi,
Jestem kim jestem stąd reaguje na chamstwo ale myślę też że używanie słów typu "zesraj się" niezbyt dobrze o Tobie świadczy.
  • Odpowiedz
@Hethrir: i znów się zesrales. Lecisz na czarno bo nie będę czytać jak ciągle się defekujesz, ale zrobię mały eksperyment. Zobaczę czy jesteś na tyle głupi i mierny i odpowiesz na mój post, czy też zachowasz resztki godności i się zamkniesz w końcu.
  • Odpowiedz