Wpis z mikrobloga

@adammonster Jakim RE4 było dla mnie rozczarowaniem. Po wspaniałej trylogii kupiłem 4 najarany i nawet tej gry nie skończyłem. Jak dla mnie najsłabsza część w którą grałem. Nawet 5 jakoś tak lepiej wspominam.
  • Odpowiedz
@adammonster Jak za parę złotych to nie będzie szkoda jak się okaże słaby. Ja grałem jakoś zaraz po premierze, ukończyłem i już nigdy nie grałem. Teraz pewnie bym nie dał rady. No i 5 to bardziej strzelanka z dużym naciskiem na kooperację, jednak da się samemu grać.
  • Odpowiedz
Po wspaniałej trylogii kupiłem 4 najarany i nawet tej gry nie skończyłem. Jak dla mnie najsłabsza część w którą grałem. Nawet 5 jakoś tak lepiej wspominam.


@Staraagrafka: zrób sobie drugie podejście bo za pierwszym też się odbiłem, a po latach wróciłem i było fajnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Theos: Grałem w remake nie powiem że jest zły bo jest bardzo dobry z tych wszystkich co wypuścili w remake 4, najlepiej mi się grało. Ale jednak i tak wolę stary dobry RE4
  • Odpowiedz
@adammonster: czwóreczka to absolutny top wszechczasów, gra, która uratowała capcom praktycznie. jak ją odpaliłem na moim gamecube w 2002 to mi szczęka opadła, później skończyłem na wii a niedługo zabiorę się za remake. piątka i szóstka były po prostu słabe, na szczęście siódemka mnie wdeptała w podłogę znowu. uwielbiam tę serię.
  • Odpowiedz
  • 0
@inrzynier: Ja RE4 pierwszy raz ograłem na PS2 ponieważ mogłem tylko pomarzyć o gamecube a z tego co pamiętam chyba nie było aż tak popularne w Polsce bo w każdym sklepie z grami widziałem tylko gry na Xbox, PS2 w tamtym czasie
  • Odpowiedz
@adammonster: swojego gamecube kupiłem w empiku na rynku w krakowie, wraz z oryginalna memorką większą, kablem RGB i wavebirdem. i tak, gamecube nie były popularne (za trudna przeróbka, poza tym ps2 jechało po części na mega popularnym ps1).

memorkę i wavebirda zostawiłem do tej pory :)
  • Odpowiedz
@adammonster: kurcze świetne pytanie, o ile mnie moja pamięć nie myli to za mój cały wypasiony zestaw z Mario Kart Double Dashem dałem coś ponad tysiąc złotych. tylko weź pod uwagę, że to cena kabel (pewnie 100) + wavebird (pewnie z 250) + memorka (może z 150) + konsola z grą.
  • Odpowiedz