Wpis z mikrobloga

Czytam sobie o perypetiach #ralesnatinderze i postanowiłem napisać o temacie, jaki chciałem już kiedyś poruszyć.

Wiele tu prowadziłem debat na temat skuteczności #pua i często dostawałem odpowiedzi od użytkowników tagu #przegryw, że nie liczy się charakter, umiejętności itd, lecz tylko i wyłącznie wygląd, jak to mawia #blackpill

Jednak moim zdaniem istnieje coś takiego jak entry level - minimalny poziom wyglądu, który zapewni to, że kobieta jest otwarta na spotkanie z Tobą, a dalszy rozwój tej relacji zależy od właśnie Twojego charakteru, umiejętności, dynaminy itd.

W przypadku ralesa miał on dużo spotkań, lecz z tego co wyczytałem tylko z jedną osobą był seks, a z bodajże dwiema kobietami pocałunek. Moim zdaniem, z większością z tych kobiet rales spełniał warunek entry levelu, a to, czy dochodziło do zbliżenia fizycznego zależało już tylko i wyłącznie od przebiegu spotkania, a nie od samego wyglądu ralesa. Oczywiście, im lepszy wygląd tym łatwiej, nie chcę tego negować, ale praktycznie żadna laska nie będzie sama dążyć do fizyczności i w większości przypadków to facet musi wziąć sprawy w swoje ręce.

Dlatego uważam, że jeżeli już dojdzie do spotkania i przebiega ono w normalny sposób, a w szczególności, gdy laska wydaje się być zainteresowana, to w większości przypadków, jeśli dobrze to rozegrasz, dojdzie do zbliżenia fizycznego.

Z tego co wiem, to cel ralesa to długoterminowy związek, więc być może nie obchodzi go fizyczność z każdą, z którą wybiera się na randkę, ale jest to dla mnie fajny przykład pokazujący, że większość tych spotkań mogłaby się skończyć inaczej.

Chcę tu zacytować użytkownika, który fajnie podsumował jedną randkę i myślę, że dobrze opisuje ten temat:

Nie wiem czy Ci zależy na pykaniu, ale ta laska wariatka była do zrobienia tego samego wieczoru. Było nie odpuszczać, jak się przytuliła było ją pogłaskać, cokolwiek. Musisz z większą inicjatywą wychodzić, bo to w końcu Ty jesteś facetem i Ty masz jaja. Nie oczekuj że baba sama wskoczy Ci na bolca.

Kontakt fizyczny jest bardzo ważny. Musisz dążyć do tego jak często się da. Coś jej mówisz to mimowolnie ją dotknij, szturchnij, puszczasz gdzieś ją pierwszą to lekko ją pchnij trzymając swoją rękę na jej plecach. Wiesz co mam na myśli?

Innymi sposobem który często wykorzystuje jest to, że jak stoimy na przejściu dla pieszych i widzę że samochód ustępuje nam pierwszeństwa to łapie dziewczynę za rękę i mówię "chodź". Ręki już nie puszczam, chyba że ona chce oswobodzić to wtedy puszczam. Wtedy wiesz czy jesteś na dobrej drodze czy trzeba się jeszcze trochę pomęczyć. Z fartem!


#randki #tinder #zwiazki #rozowepaski
  • 22
@Zly_CzlowiekXD: No właśnie, ja tak przejrzałem wpisy ralesa i odrazu widać, że to jest jakiś upper tier normie, ale op też ma trochę racji - mieć tyle randek i tylko jeden seks? To jest problem z chłopem już.

Jeśli już jesteś na tej randce i ona się szybko nie kończy a i tak notorycznie nie ma seksu to już problem w tej słynnej grze.
@LatajacyJeczmien: natura, charakter dynamiczny i sztuczki pua przydają się gdy przejdziesz test wyglądu i mordy. ¯\(ツ)/¯
Życie i relacje damsko męskie są jak gra na PC- wygląd i geny to są minimalne wymagania, żeby ją w ogóle włączyć.
U niektórych zapuszczonych chłopów po prostu drzemie ukryty potencjał genetyczny - wtedy wymiana podzespołów- jak karta graficzna, procesor, pamięć ram- czyli looksmaksing może zadziałać, że będą w stanie spełnić minimalne wymagania.
Niektórzy są
@LatajacyJeczmien: Geniuszu zbliżenia mają to do siebie że są spontaniczne i nie trzeba tu niczego rozgrywać. Jak baba chce to sama będzie stwarzać takie warunki żeby do tego doszło. A jak pua któremu się wydaje że wiele może rozegra coś nie tak jak powinno być to w najlepszym przypadku spotka się tylko z jej protestem i odmową, w najgorszym zmieni lokum i zamieszka z nowym owłosionym kochankiem a po roku będzie
@daro1: Uprzedziłeś mnie. Otóż to. Dodam, z własnego doświadczenia, że czy coś z tego będzie, bardzo często widać w ciągu przysłowiowych "pierwszych 5 sekund" od spotkania. Wymęczanie tematu najczęściej robi właśnie to - wymęcza.
@LatajacyJeczmien: nic nie trzeba rozgrywać nic nie trzeba robić. To co mówisz to totalne mity, laska jeśli jest zainteresowana to sama dąży do fizycznego kontaktu. Jeśli nie dąży to według mnie nie jest zainteresowana i nie warto z nią wiązać jakiejkolwiek przyszłości (bo będzie to związek z braku laku, a nie prawdziwe uczucie). Apropo tego kolesia to podejrzewam że wygląda ponadprzeciętnie (stąd sporo randek), ale wciąż za słabo żeby szło mu
cały czas nie chcesz zrozumieć że entry level to minimum 6/10, lekko ponadprzeciętną. Inaczej to możesz najwyżej w lustro popatrzeć niż w ogóle dojdzie do spotkania.


@Zly_CzlowiekXD: Czyli #pua może działać, mimo, że wygląd ma znaczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Geniuszu zbliżenia mają to do siebie że są spontaniczne i nie trzeba tu niczego rozgrywać. Jak baba chce to sama będzie stwarzać takie warunki żeby do tego
@LatajacyJeczmien:

A jak ma dojść do spontanicznego zbliżenia, jeżeli koleś go w żaden sposób nie zainicjuje geniuszu? I w jaki sposób kobieta tworzy warunki do zbliżenia według Ciebie?


Geniuszu takie warunki inicjuje kobieta. Ale żeby to skumać to raz że trzeba umieć odczytywać jej mowę ciała i tak zwane znaki zainteresowania (i stwarzanie odpowiednich komfotrowych warunków ale nie wprost) a dwa to wystarczy po prostu nie być ciotą. Jak to się
@LatajacyJeczmien: jak powiedział przedmówca, warunki rozwoju relacji stawia kobieta, to one zawsze mają decydujący głos (zwykłe prawo popytu i podaży, po prostu przeciętny facet bardziej chce przeciętnej kobiety niż na odwrót). Jak to wyglądało u mnie, po prostu, przypadkowy dotyk, jakieś delikatne próby objęcia, położenia na ramieniu ręki. Żadne poprawianie włosów, śmianie sie z żartów, puszczanie oczek czy inne bzdety. Eskalacja dotyku to największa i przysłaniająca wszystkie oznaka zainteresowania, i własciwie
@daro1: To w końcu Ty ją tuliłeś, czy ona Ciebie? Ktoś musi zainicjować ten "spontaniczny" kontakt. A nawet jak już się tulicie, to co dalej, kto inicjuje intymniejszy kontakt? Kobieta? I co w przypadku gdy nie ma tego spontanicznego kontaktu?

@integrator1234: no ok, dawała Ci rękę na bark, a jak znalazła się na Twoim #!$%@?? Od przyjacielskiego klepnięcia do łóżka jest kawałek drogi ( ͡° ͜ʖ ͡°
@LatajacyJeczmien: Ona zainicjowała wszystko bo stworzyła mi takie warunki. Co Ty myślisz że jak bym to ja zaproponował żeby jeszcze nie szła do domu to coś by z tego było? To że tamtą dziewczynę sam jakoś tak później przytuliłem a reszta spontanicznie potoczyła się dalej to ciężko tutaj mówić o jakimkolwiek inicjowaniu. To było jakby automatyczne, czy tam naturalne. Jak prosisz dziewczynę do wolnego tańca to też jakoś tak mimowolnie się
@LatajacyJeczmien: Jeszcze bym zapomniał dodać że istnieje coś takiego jak strefa intymna, do pół metra wokół ciała. Ciekawe czy piękna dziewczyna którą usiłowałby wyrwać jakiś pewny siebie adept pua w ogóle pozwoliłaby mu się zbliżyć do siebie na taką odległość? Wyłączając oczywiście autobus czy tam jakieś zatłoczone miejsca, ale i z tym może być problem. To daje wiele do myślenia. Już to że zbliżyłby się na taką odległość należałoby uznać za
Czyli #pua może działać, mimo, że wygląd ma znaczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@LatajacyJeczmien:

Ech zacytuję @Nowystaryziel:

natura, charakter dynamiczny i sztuczki pua przydają się gdy przejdziesz test wyglądu i mordy. ¯\(ツ)/¯Życie i relacje damsko męskie są jak gra na PC- wygląd i geny to są minimalne wymagania, żeby ją w ogóle włączyć. U niektórych zapuszczonych chłopów po prostu drzemie ukryty potencjał genetyczny - wtedy wymiana
@Nowystaryziel: no nie, bo mając do wyboru przegrywa z gadką a przegrywa bez gadki nie weźmie żadnego bo będzie szukała lepszych opcji.

Tak samo jak high-tier normika bez gadki albo przegrywa z gadką to weźmie tego high-tier.

Geny>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>kasa>>>>>>>>>>gunwo>>>>>>>>>śmieci>>>>>>>charakter/gadka/pua
I tu nie ma co dyskutować.
To jest wszystko naturalne i następuje w swoim czasie a nie żeby jakiś nawiedzony pua proponował komuś weź ją pocałuj na pierwszej czy drugiej randce, eskaluj dotyk, bo inaczej wejdziesz na friendzone. Jak coś pójdzie nie tak to przez takie kretyńskie porady można skończyć nawet w pierdlu. A oni umyją ręce bo nikt im niczego nie udowodni. Wiesz w czym jest problem? Że zawsze może być odrzucenie i to bardzo brutalne i
@LatajacyJeczmien:

Scenariusz: idziesz na spotkanie z laską, która wie jak wyglądasz. Jak doprowadzasz do pocałunku? Przyjmujemy, że ona sama nie zaczyna niczego, po prostu rozmawia z Tobą. Skoro zgodziła się na spotkanie, to chyba masz geny i możesz po prostu od razu ją pocałować? Jak to wygląda?


Obserwuje jej znaki, jej zachowanie i na ich postawie oceniam czy chce całować czy nie.
Niestety, jednak prawdopodobieństwo na to jest znikome, gdyż mam
Obserwuje jej znaki, jej zachowanie i na ich postawie oceniam czy chce całować czy nie.


@Zly_CzlowiekXD: A co jak się normalnie zachowuje i nie daje żadnych konkretnych znaków, tylko po prostu z Tobą rozmawia? (przyjmujemy że masz geny skoro się z Tobą spotkała). Wtedy odpuszczasz pocałunek?