Wpis z mikrobloga

Jeśli nie uciekną, to zginą przy pierwszym większym szturmie.


@G06DbT: o ile wcześniej nie rzucą granatu w stronę własnego przełożonego, który ich tam siłą będzie trzymać

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Fragging

"Fragging – celowe lub usiłowane zabicie przez żołnierza innego żołnierza, zwykle przełożonego. Personel wojskowy Stanów Zjednoczonych ukuł to słowo podczas wojny w Wietnamie, kiedy takich zabójstw najczęściej próbowano dokonać za pomocą granatu odłamkowego[1], czasami sprawiając wrażenie, że zabójstwo było przypadkowe lub podczas walki z
@bigos555: "Odebrałem prawo", ojojoj, nie dość, że jestem widlarz, to jeszcze POTĘŻNY i wpływowy.
Głupsi jesteście, niż ustawa przewiduje. XD
"Nie jestem za Matką Rosją i Cxcigodnym Putinem, ale....TE PRZEKLENTE UKRY!"

Najpierw mi wciskacie, że nie jestem Polakiem, a jak wam odpisałem, to "odbieram prawo". Biedactwa takie słabe i delikatne...

#czarnolisto
Wojna to nie zabawa, a niestety dzięki hamerykańskim (ale także p0lskim) sabotażystom, Ukraińcy ponoszą niepotrzebne straty. Takie same sceny miałyby miejsce w każdym kraju, gdzie naród toczy rozpaczliwą walkę o przetrwanie, niektórzy myślą, że jakoś to będzie, ich to nie dotyczy, to nie ich siostrę czy żonę zgwałcą, to nie ich dziecko zwiążą, będą godzinami torturować, by następnie zastrzelić i wrzucić do dołu.


@Pantokrator: Czemu cię jeszcze nie ma pod Bachmuten,