Wpis z mikrobloga

Poznajcie wypokowego płatnego i bezczelnego propagandystę @jankes83 Gdy mu ktoś wytknie fałsz / niewiedzę / manipulację czy po prostu chamstwo i ubliżanie innym użytkownikom tegoż portalu to zwyzywa was na mirko i w zmanipuluje wasze wypowiedzi a gdy spróbujesz sie odnieśc to usunie twój wpis i jeszcze raz cię obrazi.
@Moderacja ma klasycznie w dupie bo manipulacje publikowane przez typa widocznie są zgodne z poglądami szefowej moderacji i jest zgoda na pobłażliwość.

#bekazlewactwa #4konserwy
Pobierz altabix - Poznajcie wypokowego płatnego i bezczelnego propagandystę @jankes83 Gdy mu ...
źródło: jankeskamenda
  • 6
A więc było wiadome - @a__s chroni typa a @m__b nie ma jajek to też wiadomo od dawna.
Wszystkie zgłoszenia gdzie podszywa się pod innych użytkowników publikując treści obraźliwe, ubliża wulgarnie innym - nawet dziesiątki razy jednego dnia.
Lewactwo gonna be Lewactwo.

https://wykop.pl/link/7296471/wykop-stracil-milion-uzytkownikow-w-rok-to-spadek-az-o-31
#bekazmoderacji #bekazlewactwa #niechginie

¯\(ツ)/¯
Pobierz altabix - A więc było wiadome - @a_s chroni typa a @m_b nie ma jajek to też wiadomo o...
źródło: 1582692
@altabix: jankesik to stary frustrat, któremu co weekend późnym wieczorem puszczają nerwy. Chyba każdy ban, jaki ode mnie dostał to za jego gównoposty z weekendów. Stary, głupi, sfrustrowany i jeszcze w dodatku ma problemy z alkoholem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@USSCallisto a ja nawet nie do niego mam jakieś pretensje, chorób się nie wybiera przeważnie ale do obsługujących ten portal. To było i mogłoby być nadal fajne miejsce w polskim internecie a jest zupełna kloaka, zakłamanie administracji no i crème de la crème, "maskotka" portalu, ocieplacz wizerunku - elfik - słynący z tolerancji nadmoderator.