Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy byliście nie na tyle brzydcy, że pomogło wam PUA?
Powiedzmy mogliście te 10 lat grindować swoją psychikę, od czasów świetności tej sekty gdy nasze pokolenie było w gimnazjum, aż po jakieś kilka lat temu gdy byliśmy niedaleko do 30.
Jak to wpłynęło na wasze życia? Okazało się bardziej że jest to coś co przynosiło wam skutki czy nie bardzo, w waszym przypadku?
#pua #podrywajzwykopem #zwiazki #tinder dla zasięgu #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 15
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Czy byliście nie na tyle brzydcy, że pomogło wam PUA?


@mirko_anonim: Dobrze zadane pytanie. PUA-srua dla trzepiekońskich frajerów działa tylko wtedy, kiedy nie jesteś niskim kwaziomodo.
@mirko_anonim Pua to może pomaga na to by się umówić na randkę czy zagadać ale później jak się w relacji w to brnie to szybko kobieta się wymiga z takiej relacji, no chyba że jest mega toksyczna i tylko manipulacja i toksyczne zachowania na nią działają, ale wtedy masz w odpowiedzi od niej też dużo toksycznych zachowań zwrotnych. Jak w którymś momencie przestaniesz udawać i będziesz sobą to też Cię taka toksyczna
Generalnie to większość dziewczyn chce związku


Hihi tymczasem, Polska, 5 milionów kawalerów. A wolne laski, których prawie nie ma, narzekają, że nie mogą nikogo do związku znaleźć. Ale nie mają żadnego problemu zaliczyć ons z bawidamkiem albo siedzieć w fwb z gościem o którym wiadomo, iż nic z tego nie będzie.

@mirko_anonim Pua to po prostu pranie mózgu laskom, zrywanie ich bariery serce-rozum za pomocą technik perswazji, czy różnych typów programowania, Pomaga
@Geralt678 Hmm… Ciężko mi się odnieść, bo nigdy nie byłem spławiony po pierwszej randce. Ja myślę, że może chodzi czy się sobie wystaracajaco podobacie. Niby w randkowaniu online chodzi o to, że każdy chce mieć kogoś 0,5-1 wyżej w skali atrakcyjności od siebie. I wtedy każdy ta brzydsza osoba zadowolona.