Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja mam wrażenie że twarz Lucii została celowo zmodyfikowana i nadano jej silnych cech negroidalnych aby podobała się pigmentododatnim obywatelom czarnych gett USA?

Jakiś uzytkownik reddita przeprowadził obródke zdjecie i pokazał jak wygladałaby glowna bohaterka gdyby kierowana była wyłacznie na rynek europejski.

#ps5 #xbox #gry #konsole #pcmasterrace #gta6 #gta5 #gtaiv #ciekawostki
daeun - Czy tylko ja mam wrażenie że twarz Lucii została celowo zmodyfikowana i nadan...

źródło: temp_file4525017933686867959

Pobierz

która lusia lepsza?

  • bardziej murzynka 29.2% (420)
  • bardziej biała 70.8% (1016)

Oddanych głosów: 1436

  • 22
  • Odpowiedz
@daeun: widać, że ujęcia z trailera są z różnych etapów produkcji gry i wygląd postaci się zmieniał. Lucia w innych urywkach wygląda zupełnie inaczej z twarzy. Tak samo w leaku. Poza tym ciężko oczekiwać u niej europejskich rysów twarzy skoro najprawdopodobniej pochodzi z ameryki środkowej. Trochę czepianie się już.
  • Odpowiedz
  • 4
@daeun Takich twarzy jak ta na dole to chyba w żadnej grze nie ma. Ma zmniejszona ilość szczegółów, żeby komputery to uciagnely. Na obrazku czy we filmie można zrobić wszystko, ale żeby to działało na żywo podczas rozgrywki to już co innego.
  • Odpowiedz
pokazał jak wygladałaby glowna bohaterka gdyby


@daeun: a przygotował też wizualizacje gdyby miała łyżki do butów zamiast dłoni?
  • Odpowiedz
to mix cech wszystkich ras, niby skandalisci, ale robia gry ktore maja podobac sie wszystkim


@daeun: nic nowego, ta zagrywka to szach-mat Hollywoodu na różnego typu potencjalne rasowo powiązne zarzuty, prędzej czy później musi się również pojawić na szeroką skalę w grach
  • Odpowiedz
@daeun: Kisnę że do zwykłego porównania
"trailer skompresowany na youtube vs podrasowany upscale obrazu przez AI"
potraficie dopisać takie rasistowskie gówno xD a inni się jeszcze na to łapią
  • Odpowiedz