Wpis z mikrobloga

Jak psy Fejmu krzyczą, o tym jak dużo było sprzedanych ppv i podają dane wskazane przez rzecznika to prawdopodobnie tych ppv było dużo mniej #!$%@?. Dane, które możemy sobie sami sprawdzić tzn zasięgi na konfach, programach f2f, nerwowe zmienianie stypiarskich walk na ostatnią chwilę nie wskazują wcale na to by zainteresowanie było rekordowe, a skoro zainteresowanie nie było jednym z rekordowych to sprzedaż ppv zapewne też nie stała na jednym z największych poziomów. Ale część wykopków już widziałem że lyknela narrację Urbana Fame, podawana dalej przez Holeckie, Kanie, Rachonie fejmowskie.
#famemma
niezdiagnozowany - Jak psy Fejmu krzyczą, o tym jak dużo było sprzedanych ppv i podaj...

źródło: IMG_20231216_073240

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: Mi też się w to wierzyć nie chcę, zainteresowanie galą nie było jakieś ogromne, a takie gadanie o dużych zarobkach to norma w świecie influ bo wiecie PRESTIŻ, TOPKA. Porównanie niezbyt dobre, ale przypomnijcie sobie abstra i ich ogromne przychody.
Poza tym ci sami ludzie mówią, że gala się super udała, ciekawe widowisko, itp. a opinie ludzi na wykopie czy twitterze o gali są słabe.
  • Odpowiedz
@duzeelobenc: Mimo tego co napisałeś to tak zapewne było od samych początków, że niektórzy nie oglądali programów a kupowali PPV, aczkolwiek jak oglądalność programów spadła to naprawdę nie chce mi się wierzyć, że nie miało to wpływu na sprzedaż PPV.
  • Odpowiedz
@BiednyJohny: tak samo śmiać mi się chce jak słyszę, że ktoś ma 300-500k za walkę( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież zasięg jest międzynarodowy, największe firmy są sponsorami, no i widownia to przekrój społeczeństwa, który jest targetem wielu reklamodawców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz