Wpis z mikrobloga

@#!$%@? @HuGho: powiedziała, że ze swoim chłopakiem są pieć lat. Nie chciałbym jej odbijać, ale no jednak podoba mi sie. Penisa nie wyśle, bo to po prostu głupota. Chciałbym po prostu zrozumieć czemu do mnie tyle pisze, skoro w realu jest jakby wycofana i nerwowa
@#!$%@?: zdzirą bym jej raczej nie nazwał (jeszcze), bo narazie to jak mówie, raczej mnie trzyma na dystans przekazując mi chyba tym samym, że może i jej sie podobam no ale jest w związku i nie chce zdradzać.
@soshiu: baba ma tysiące myśli na godzinę, chwiejne emocje, nagle coś jej wpadnie do głowy i musi zareagować jakoś
czasem nawet wpadnie jej do głowy zdanie "lubię placki" i musi się tym podzielić z koleżanką albo kolegą

jej chad powiedział żeby mu nie zawracała głowy takimi duperelami, jak chce to niech z koleżankami się dzieli

no i tyle z punktu widzenia psychologii
@tegie: @Nemesh boje sie ją skrzywdzic


@soshiu: XD Dobra beciaku XD Co chcesz ją zgwałcić czy zabić ? Wątpie.
Wybij sobie z głowy myślenie że skrzywdzisz ją, jeśli nawet się z nią prześpisz. Serio takie myślenie nie jest dobre. Zastanów się co jest szkodliwego w relacji w której jej nie zmuszasz i brnie do niej świadomie? Nie prześpi się z tobą to z kimś innym, chodź po twoim sposobie bycia