Wpis z mikrobloga

@soshiu: Z tym XD to niektórzy tak piszą cały czas, że niby mówią to w żartach. Starsze pokolenia od ciebie o kilka lat piszą XD, a młodsze dają już emotki.
Ogólnie to @CipakKrulRzycia dobrze podsumował, sam też tak twierdziłem od początku, nudzi się jej w związku.
Tak jak pisałem, jeśli ona jest potrzebna ci do zdania studiów, a są takie osoby co mają przecieki, większą wiedze, dobre notatki.
To byłbym bardzo ostrożny, bo szkoda sobie spierdo**ć takie dobre źródło, znajomość w ramach sexu, bo nie wiadomo co jej odwali, jak podejdziesz z mocniejszą inicjacją.
Powie co ty sobie myślałeś, walnie focha, obrazi się na zawsze i jeszcze powie że ona ma po prostu taki styl bycia.
Jeśli to nie jest taka osoba, w sensie potrzebna na studiach to rób co uważasz, problemów raczej nie
  • Odpowiedz
  • 0
@lentilek: pisała wczoraj nawet, że byłem w jej śnie xDD ale wiem, żeby sie nie nastawiać bo kobiety nastroj szybko sie zmienia :D i jutro moze juz mnie nie lubic
  • Odpowiedz
@soshiu: jak szybko nie zar#chasz to znajdzie sobie inny obiekt westchnień co nie będzie mieć oporów i umoczy. Wtedy jedynie albo sobie pogratulujesz, że zachowałeś się w stosunku fo jej chłopa honorowo albo będziesz jeszcze jakiś czas jechał pamięciówki na ręcznym
  • Odpowiedz