Wpis z mikrobloga

@WielkiNos nie no nie przesadzaj - w sensie zapewne jest to jakaś hurtownia czy coś i wrzucali taki dziwny zestaw. Ale to faktycznie słabe dorzucić takie coś do paczki świątecznej
  • Odpowiedz
  • 5
@czuczer ja bym się ucieszyła, że dostałam coś przydatnego ¯_(ツ)_/¯ W komentarzach wielu facetów pisze, że by wolało taki zestaw niż walizkę. Tylko lewak zobaczy drugie dno i skupi się tylko na tym.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Zwykła sfrustrowana i przewrażliwiona idiotka z porypaną ideologią w głowie.Ja bym się cieszył z takiego zestawu no bo po ch*j mi jakaś walizka??!!!!!!Ja wolę sobie coś słodkiego zjeść,piciu dostać i jakieś darmowe środki czystości przytulić niż jakieś pudło.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Jeżeli się robi prezenty w firmie to trzeba to przemyśleć. Jeżeli są wersje A i B to powinny być równoważne (np. perfum żeński i męski). Pomijam kwestie ideowe - tego typu prezenty gdzie ludzie dostają różne rzeczy tylko generują problemy w firmie i połowa ludzi spędzi dzień na krytykowaniu inicjatywy zamiast cieszeniem się prezentami.

Pomijam, że pewne produkty nie są mile widziane jako prezenty lub mogą być kontrowersyjne: środki czystości,
  • Odpowiedz
@WielkiNos: zestaw spoko, za darmo to uczciwa cena, ale jednak jest pewna "niefajna" część tego prezentu, bo z reguły firma traktuje pracowników na równi i każdemu daje takie same prezenty, niezależnie od płci, wiary, pozycji wfirmie itd. Wydaje mi się, że w ten sposób firma czyni miły gest, nie uważającego nikogo. Skoro tutaj zrobili rozróżnienie ze względu na płeć, to nie podumali. Każda różnica może się komuś nie spodobać, a co
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Kuuuurła, ta ja normalnie bym wolał same środki czystości zamiast cukru xD Różowa się ze mnie śmieje, że przeglądam internety i kupuje jakieś płyny do mycia różne i testuje xD
  • Odpowiedz