Wpis z mikrobloga

Czy spanie 18 godzin dziennie jest złe?

Nie mam siły na nic podczas dnia. Nawet nie chce mi się grac czy oglądać youtuby. Bardzo często nuży mnie do snu i się kładę.
Nie wiem czy coś jest w tym złego w sumie. Sen to dla mnie komfort i przerwa od cierpienia na świecie. W łóżku czuje się bezpiecznie.
Chciałbym mieć mieć siły do nauki czegoś ale no na nic nie mam siły po wstaniu.

Wydaje mi się że śpię tyle bo wszystko jest dla mnie trudne i meczące. Czy to jest jakiś problem w sumie że tyle śpię?

#przegryw #depresja #pytanie #neet
  • 19
Co jakiś czas tak sypiam, rozumiem to poczucie bezpieczeństwa w łóżku, wolę przespać swoje myśli, smutki, przytłoczenie życiem. Lubię sny, nawet te pokręcone. Nie powiedziałabym, że to coś złego, zwłaszcza gdy można sobie na to pozwolić bo nie ma się dużo obowiązków. Ale warto się skontaktować z lekarzem bo wzmożoną senność to czasem objaw choroby, jakiś niedoborów itp. Miłych snów! :)
@qew12: aktywność fizyczna + dieta, mi pomogło w wyjściu ze stanów depresyjnych bo nie miałem depresji, ale to trzeba się wziąć poważnie za to. Zresztą co ja Ci będę mówić, obserwuję twoje wpisy to wiem, że bierzesz leki i chodzisz na terapię to o takich rzeczach powinieneś wiedzieć. Już na marginesie tylko dodam, że rozczulanie się nad sobą czy pisanie podobnych wpisów, w których sobie „cisniesz” nie służą najlepiej i źle
@qew12: jak jestem na l4 i siedzę na dupie w domu, nie mam żadnych aktywności które by mnie w ciągu dnia wyczerpały to już po tygodniu zaczynam mieć problemy ze spaniem, w sensie nie jestem na tyle zmęczony żeby dobrze i długo spać. 18h dzień w dzień przy neetowaniu jest dla mnie nie do pomyślenia xD
@qew12: spałeś tyle kiedyś? Czy może masz tak od 1-2 lat? Może to skutki uboczne leków? Gdy brałem 600mg pregabaliny, to również mogłem ciągle spać, wybudzałem się tylko, żeby 3x dziennie wziąć pregabalinę. Oprócz tego miałem bardzo depresyjny nastrój i nie miałem na nic sił. A Ty dodatkowo bierzesz jeszcze kilka leków, w tym finasteryd. Chyba jakiś mirek kiedyś wspominał, że również ciągle spał i nie miał na nic sił po