Wpis z mikrobloga

@razdwatrzy55 no jasne, w gimbazie to na pełnej. w liceum z mocniejszych akcji to w jednym budynku takie strome schody były i z samej góry zepchnęłam chlopakow, coś tam się poobijali porządnie, jakaś krew się pojawiła, miałam duzy ubaw
@razdwatrzy55: To tylko i wyłącznie wasz problem, że zwykłą kulturę i uprzejmość mylicie z flirtem i oznaką zainteresowania. Pora popracować nad sobą i swoimi zdolnościami socjalnymi. Bo w normalnym świecie ludzie są dla siebie uprzejmi bez powodu a nie dlatego, że chcą coś ugrać i mają wobec drugiej strony jakieś chore roszczenia. To, że wy jesteście interesowni nie znaczy, że kobiety są takie same :)))
@razdwatrzy55 coś widzę, ze zamilkłes. ustalmy fakty.
czyli te miłe dziewczyny dla wszystkich są gorsze od agresywnych i całej reszty? w sumie jak są miłe dla każdego to trochę fałszywe a jak agresywnej coś nie pasuje, to nie udaje tylko uderzy czymś ciężkim i uciszy
@razdwatrzy55 ale napisałeś jaki jest najgorszy typ. wiec jak będziesz na wykopie to odpowiedz. bo mi nauczyciele gadali, ze jestem najgorsza (jeśli chodzi o zachowanie, bo oceny wręcz odwrotnie), a tu się może okazać że te lizusy są gorsze a nie ja. to bardzo ważne info
@razdwatrzy55: z takimi przynajmniej dało się dogadać i funkcjonować w miłej atmosferze. Gorsze były dziewczyny z lepiej sytuowanych domów, które miały się za bóstwo i bez powodu były wredne dla każdego spoza swojej bańki ¯\(ツ)/¯
@crazykokos: @Britney16 Oczywiście, że tak. Macie 100% racji, ale nie ma co tłumaczyć tego w przestrzeni internetu zwanej wykopem bo to jest przysłowiowa walka z wiatrakami. Bycie dla siebie miłym lub inaczej nawet neutralnym jest totalnie normalne. Problem jest taki, że ogólnie bardzo często mężczyźni nie są nauczeni takiego obcowania z kobietami (bez podtekstów) + zobaczą ładną dziewczynę w miarę i już wariują.
z takimi przynajmniej dało się dogadać i funkcjonować w miłej atmosferze. Gorsze były dziewczyny z lepiej sytuowanych domów, które miały się za bóstwo i bez powodu były wredne dla każdego spoza swojej bańki ¯\(ツ)/¯


@silencieuse: Moim zdaniem jeśli chodzi o najgorsze dziewczyny w szkole, to najgorsze zawsze były te takie gwiazdki mocno roszczeniowe które miały ego top. Znałem kilka osób z dobrze sytuowanych domów i o dziwo one w porządku zazwyczaj