Wpis z mikrobloga

Razem z @kerly po ostatniej (świątecznej) edycji Wykopoczty postanowiłyśmy sobie same zrobić prezenty, ponieważ jej podobały się rzeczy zrobione przeze mnie, a mi bardzo podobały się jej filcaki.

Trochę to trwało, prace się opóźniły, ale wysyłka w końcu doszła do skutku (zmobilizowało nas to, że powoli zaczyna się nowa edycja wykopoczty) i oto chciałam się pochwalić co dostałam od prawilnego różowego paska w prezencie.

A jest to, wykonany z filcu, mój awatar

(jakby ktoś nie wiedział to jest to Skuld z "Oh My Goddess" więc taguję #chinskiebajki )

Jest SUPER!!! I zawiśnie gdzieś w pokoju. Oczywiście list też jest, ale nie będę publikować treści :-).

Polecam tego mirka, 100% pozytyw!!!

(Wszystkim tym, którym z powodu braku odpowiedniej ilości punktów nie uda się wziąć udziału w wykopoczcie, polecam dobranie się z kimś i stworzenie własnej, miniaturowej wersji wykopoczty).

Oprócz tego dostałam także abonament na #bordo - więc wołam @m__b bo nie wiem, czy widział już taką monetę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

9 Białek - Michale, czy to starczy jeszcze chociaż na kolejny miesiąc bordo?

KERLY - Dziękuję Ci bardzo :-*

#michau #tylewygrac #kerlyfilcuje #chwalesie no i spamuję #wykopoczta
Pobierz gorzka - Razem z @kerly po ostatniej (świątecznej) edycji Wykopoczty postanowiłyśmy s...
źródło: comment_EDn9wdU6NHLtm7l8IdwyeQkHoJ02E6Ra.jpg
  • 1