Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko #psychodeliki
Czy po tripie na #lsd i przeanalizowaniu swojego życia i postępowania taki stan utrzymuje się na dłużej czy tylko podczas działania? Czy stan oświecenia głowy utrzyma mi się na co najmniej miesiąc?
Może to będzie wyjście ze #!$%@? psychicznego aniżeli żarcie codziennie tabletek.
  • 13
@depralin Bomba trwa parę godzin i po pierwszym tripie możesz nawet niewiele pamiętać, a właściwie może ci zostać jedynie wrażenie jakie zrobił na tobie kwas. Jak zaczniesz jeść je regularnie np. co dwa tygodnie przez jakiś czas, zyskasz umiejętność lepszego zapamiętywania tripów i to już może nosić znamiona oświecenia o którym piszesz.
@depralin:

Czy po tripie na #lsd i przeanalizowaniu swojego życia i postępowania taki stan utrzymuje się na dłużej czy tylko podczas działania?


Tak. Jeśli przeanalizujesz swoje życie i wyciągniesz pewne wnioski to nie zapominasz ich po tripe. Ale ale ale czasami trzeba dużo silnej woli aby nie wrócić na stare złe tory.
Wtedy dawka przypominająca za pare miesięcy.

Ja pare lat temu pozbyłem się fobii społecznej, stan utrzymuje się do dziś.
  • 1
@Jakis_Leszek silna wola u mnie mocna,ostatnio chciałem #!$%@?ć po nosie ale się obyło bez.

Ja właśnie z fobia walczę i może by to wyleczyło?

Może jakbym se #!$%@? kilka razy na tripie ze nie jestem #!$%@? to w końcu by się utrwaliło raz a dobrze?
@depralin: U mnie ten stan już trwa i trwa (grzyby) ale to dzięki temu, że doświadczenia psychodeliczne potrafiłam przenieść na "normalne" życie i pozrywać swoje wcześniejsze schematy. Sam trip bez pracy nad sobą i zrozumienia pewnych rzeczy raczej mało co zrobi w dłuższej perspektywie, choć pewnie zdarzają się wyjątki
@depralin: myśle ze może Ci to pomoc jeśli bardzo tego chcesz. Tylko obawiałbym się tego co zobaczysz, czyli prawdziwych przyczyn własnej fobii społecznej, a mogą być różne, nieprzyjemne i mocno ukryte przed Tobą.

Możesz zobaczyć cała prawdę bez oszukiwania siebie a to ciężkie doświadczenie i lepiej mieć przy wtedy kogoś doświadczonego aby pozwolił Ci zaburzyc się w wizjach przy jednocześnym dbaniu o Twoje bezpieczeństwo
@depralin: owszem tak to działa ale to nie jest tak że jeden trip i już fajerwerki. Mogą się pojawić wartościowe wnioski ale do tego trzeba dalej pracować nad sobą, pilnować siebie samego. To jak czytanie książek z serii Harrego Pottera.