Wpis z mikrobloga

Kobiety to cpunki emocjonalne,

Jak powiesz jej że nie byłeś w związku to ona nie będzie miała o czym myśleć, analizować,myśleć o tobie czy warto czy nie itd,
A tak powiesz że miałeś 3 związki i 2 jedno nocne przygody to jej mózg będzie na najwyższych obrotach o tym rozmyślał, a w myśl zasady "nie ważne co mówią ważne że mówią" będzie to działać na twoją korzyść.

Jeśli powiesz że zero doświadczenie masz, To tak jakby wyrwać młodemu dzieciakowi lizaka z gęby.

Kiedyś jednej Argentynce jak byłem w górach na wycieczce powiedziałem bp wypytywała że byłem w 3 związkach, i mnie prawie powaliła na glebę żebym jej w końcu opowiedział ci się stało że skończyliśmy, bo ja jej mówiłem że to już dla mnie zakończona sprawa i ucinalem kontakty.

To samo nigdy nie mów jeśli byłeś na dziwkach.

#przemyslenia #zwiazki #seks #takaprawda #takasytuacja #oswiadczenie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #logika #psychologia #redpill #blackpill #wychodzimyzprzegrywu #podrywajzwykopem #podryw
  • 11
  • Odpowiedz
To samo nigdy nie mów jeśli byłeś na dziwkach


@adamsowaanon: dobre rady. Dodaj jeszcze żeby ktoś kto nigdy nie miał dziewczyny się do tego nie przyznał, tylko zmyślał że miał jakąś nawet na chwilę.
I nigdy nie okazać słabości bo laska to potem wykorzysta.
  • Odpowiedz
  • 7
@Tata_Kasi: zdecydowanie tak, laska chce faceta co już był wybrany przez inną, nawet pedofile z więzienia mają więcej respektu w oczach Kobiety niż prawiczek po 25 roku życia,

A słabości to nawet przy kumplach, przyjacielach facetach też nie warto pokazywać, w sumie co to zmieni, już lepiej się coś poradzić ale bez użalania się,

Tak okazanie słabości przy kobiecie to jest wydanie wyroku na siebie z odroczonym terminem,
  • Odpowiedz
zdecydowanie tak, laska chce faceta co już był wybrany przez inną, nawet pedofile z więzienia mają więcej respektu w oczach Kobiety niż prawiczek po 25 roku życia


@adamsowaanon:

Ujowe kobiety znacie, współczuję doświadczeń ( )
  • Odpowiedz
  • 0
Wiele kobiet posiada zazdrość o przeszłość partnera i takie chwalenie się tym co się robiło kiedyś z inną działa wręcz na niekorzyść faceta.


Tylko incwelstwo uważa że kobiety pragną roochaczy.


@AlienFromWenus: ja mówię o sytuacji gdzie kobieta pyta faceta o poprzednie związki,
Tu nie ma żadnego chwalenia się tylko opisanie przeszłości, dla faceta normalnego to jest temat dawno zamknięty ale skoro pyta to
  • Odpowiedz
  • 2
@AlienFromWenus: z doświadczenia, własnego kiedyś, z obserwacji i rozmów z chłopami,
Z badań naukowych, z licznych eksperymentów w sieci,
Nawet jak idziesz po mieście jako facet dorosły z siostrą, kochanka, dziewczyną to dostaje mnóstwo spojrzeń i uśmiechów od obcych kobiet,
Gdzie idąc chwilę później sam jestem 90% mniej dostrzegany, oraz nie ma uśmiechów od strony kobiet,
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: Raczej statystycznie kobiety bardziej interesują się ludźmi, a faceci rzeczami. Dodatkowo zagrałeś nieświadomie kartą tajemniczości- gdybyś jeszcze zastosował taktykę push and pull czy jakoś tak xD, tzn. dałbyś spermiarski komentarz tylko trafiający do jej serca a po chwili, podeśmiałbyś się z niej a wręcz poniż ją to też zyskałbyś jej atencję przez rollercoaster emocjonalny ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz