Wpis z mikrobloga

@Britney16: Nie. Ja tez bralem SSRI i duzo o tym czytalem i nawet gadalem z psychiatria o dzialaniu tych lekow. I tak naprawde wynika z tego tyle ze SSRI prowadzi do neurologicznego efektu motyla i dlatego spektrum skutkow ubocznych jest tak nieprzewidywalne. Ja nie stracilem apetytu ale na przyklad stracilem poczucie ciala
  • Odpowiedz
@Britney16: Oj, akurat w oszacowaniu skutków ubocznych z opowieści innych będzie Ci bardzo ciężko, bo leki psychotropowe maja bardzo duży rozrzut działań niepożądanych w zależności od człowieka, jeden przytyje, drugi schudnie, jeden nie może spać, drugi chodzi jak zombie, nawet w ulotce będziesz miała opis działań niepożądanych które się kompletnie wykluczają np senność i bezsenność. Sama musisz zobaczyć jaki wpływ na Ciebie będą miały te leki, ale w przypadku, kiedy działania
  • Odpowiedz
  • 0
@Britney16 zależy po jakich, po niektórych miałem z miesiąc pobudzenie i zanik apetytu.

Nie tyje się po ssri na ogół, nie przykładaj takiej dużej wagi do tego co ludzie wypisują w necie. Na ogół się narzeka jak było coś nie tak a nie jak było dobrze, więc masz nadreprezentację ludzi którym się nie podobało coś bo inni nie piszą, bo po co jak się wyliczyli albo było ok?

O ile dobrze pamiętam
  • Odpowiedz
@Noniusz:

propriocepcję (tj. czucie położenia części ciała)? Czy coś innego masz na myśli?

Na przykład próg czucia bólu mi się zwiększył. Mogłem biegać więcej i dłużej bo nie czułem bólu nóg czy klatki piersiowej. Straciłem poczucie ciała też na tej zasadzie, że jak teraz piszę do ciebie to czuję ciepło swoich rąk, pulsowanie niektórych elementów skóry, to też straciłem jak brałem leki.
  • Odpowiedz