Wpis z mikrobloga

@Kalosz667: Ta bo tylko świeczki zostały poszkodowane, a nie cała sala z osobami postronnymi i w ogóle jej interwencja nie była rozsądna bo przecież używanie gaśnicy proszkowej gdy nie ma pożaru i w pobliżu są ludzie którzy mogą mieć problemy z układem oddechowym jest normalne i akceptowalne i nie ma na to nawet żadnych regulaminów czy zakazu wg prawa. Weźcie się schowajcie już może, bo to już jest nudne.
@Kalosz667: to uczucie gdy jest imba i twoja jedyna szansa w zyciu by pokazac sie jako bohatyrka wiec wkladasz lep w gasnice zeby potem pokazac przed kamerami jak bardzo ucierpialas wysmarowana proszkiem
No niestety mało kto jest w stanie przewidzieć, że poseł zachowa się jak ostatni debil.


@kobiaszu: Normalny człowiek nie pcha się pomiędzy włączoną gaśnicę, a świeczki chanukowe.

Tak, to Braun był napastnikiem. Masz co do tego jakiekolwiek wątpliwości?


@MiedzygalaktycznyMors: Nie był, ona się na niego rzuciła, co widać na nagraniu, które nie pozostawia żadnych wątpliwości.
Nie był, ona się na niego rzuciła, co widać na nagraniu, które nie pozostawia żadnych wątpliwości.


@BlueTony:

Klasyczna atencjuszka. Wyczuła sytuacje


@andbatros:

wkladasz lep w gasnice zeby potem pokazac przed kamerami


@twardy_kij: Wy byście się rozumiem nie #!$%@? na to co typ #!$%@?ł tylko przeszli grzecznie gdzieś dalej? Ja bym mu lepę na mordę wywalił przede wszystkim
@twardy_kij: Co to ma za znaczenie? Może być nawet jeden żyd, jak ktoś sobie coś religijnego albo ideologicznego ustawia to można z tym walczyć prawnie - a nie że podchodzisz i rozwalasz jednocześnie krzywdząc ludzi obok. Szacunek do drugiego człowieka jest najważniejszy, a jak ktoś cię nie szanuje i narusza twoją cielesność to masz święte prawo mu #!$%@?ć w ryj.
Wy byście się rozumiem nie #!$%@? na to co typ #!$%@?ł tylko przeszli grzecznie gdzieś dalej?


@ViFio: inteligentny człowiek nie wchodzi pomiędzy odbezpieczoną gaśnicę, a świece chanukowe.

Ja bym mu lepę na mordę wywalił przede wszystkim


@ViFio: a ja bym mu uścisnął rękę.