Wpis z mikrobloga

#blablacar #p0lka #gorzkiezale

Ehhh co z tymi p0lkami jest nie tak? Wrzuciłem przejazd na blablacar jako kierowca, p0lka zaklepała miejsce. Co prawda przyszła punktualnie ale wpakowała się od razu na tył. Nikt z nami nie jechał, więc już to było trochę dziwne ( blablacar to nie uber, płaci 40 zł za przejazd 300 kilometrów i oczekuje samochodu z szoferem XD ) Bywa, może zmęczona jest i spać chce iść, było już późnawo. No nic bardziej mylnego, całą drogę siedziała w telefonie XD No trudno. Z resztą po drodze mamy zgarnąć jeszcze jednego pasażera. Jedziemy z miasta A do miasta B z przystankiem pod miastem A, żeby zgarnąć jeszcze jednego pasażera. p0lka siedzi z tyłu nic nie mówi. Jechałem autostradą z prędkością autostradową czyli 140 co jest przepisowe. Przyjeżdżam do miasta B, podwożę p0lke pod dom, żeby nie musiała się tłuc przez pół miasta w środku nocy. Generalnie przez całą drogę nie mówiła, że jej coś nie pasuje a na drugi dzień dostaje ocene 3/5 bo " jazda nie była bezpieczna i samochód był w nienajlepszym stanie" (mam boczną szybę podklejoną na taśmę, bo coś pękło w środku i nie miałem jeszcze czasu tego naprawić). Kurde mogła powiedzieć, że jej coś nie pasuje i pojechać pociągiem. Od dziś nie zabieram kobiet blablacarem. Jakoś faceci nie mają problemu, a p0lka wsiada do półdarmowego środka komunikacji i bóg wie czego oczekuje. Ehhh musiałem się wyżalić bo mam same oceny 5/5 i boli mnie ta 3.
  • 69
@jest_agrest-nie_ma: Ale kierowca zrobi to wcześniej. Jak już przyjął i ktoś nie ma ochoty z nim gadać albo wręcz siedzieć z tyłu jak w taxi to powinien to uszanować, a nie obrażać się, że nie są kompatybilni. W blabla nie chodzi o przyjaźnie, a o transport w nietypowe miejsca lub nietypowe daty. Tyle. Jeden lubi gadać, drugi nie. Niech skasuje konto albo jasno pisze, że wymaga rozmowy i siedzenia z przodu
@jest_agrest-nie_ma: Ja kiedyś wystawiłem typowi słaba ocenę bo jechał wkurvē zatłoczona A2 150kmh i w między czasie pisał z kimś na Messengerze. Też podczas jazdy mu nic nie powiedziałem bo się wstydziłem
@Tytanowy_Lucjan: Nie chce mi się już z Tobą dyskutować. Mogę jedynie powiedzieć, że tacy pasażerowie którzy uważają, że z jakiegoś magicznego powodu "im się należy bo płacą CAŁE 40 ZŁ za 300 km" zarżną w końcu fajną aplikację, bo kierowcy nie będą chcieli podróżować z takimi ludźmi. Ale nie martw się, autobusy i pociągi też są spoko.
@jest_agrest-nie_ma: Blabla jest po to by wypełnić dziury w autobusach i pociągach właśnie. Nigdy bym nie wybrał jazdy z obcym gadającym randomem, gdybym miał alternatywę. Nawet pociągi wybieram zawsze bezprzedziałowe by nie trafić na jakąś gadatliwą babcię czy dziadka w przedziałowym.

Komuś się po prostu ubzdurało, że aplikacja do dzielenia kosztów podróży (nie zarabiania na nich) nie jest aplikacją do szukania przyjaciół. Tak samo jak laski zrobiły z Tindera - apki
@jest_agrest-nie_ma: Nie mogę z tego bólu dupy xD jaki masz problem, że dziewczyna nie rozmawiała z Tobą, czy jeździsz brawurowo z rozbitą szybą i oczekujesz, że przewóz będzie oceniony na super warunki? Żenada xD W tej aplikacji można sobie dać o ile pamietam status czy lubisz rozmawiać czy wolisz jeździć w ciszy, ale p0lus ma oczywiście już wyobrażenia tylko dlatego, że zabrał dziewczynę, za co musiała zapłacić to randka i heheheheh
@jest_agrest-nie_ma: To nie zarzutka, tylko cała prawda… nie wiem jak można nawet takich rzeczy nie ogarniać, mam wrażenie, że autor tego postu kompletnie nie rozumie otoczenia i obcych ludzi w obecnych czasach i myśli, że dziewczyna powinna jeszcze może na kolanach mu dziękować za podwózkę z pękniętą szybą xD
@jest_agrest-nie_ma

nie przednia tylko boczna, szyba była cała, po prostu nie domykała się do końca.


Ja wiem. Pytałem go jak by zareagował na podklejoną szybę przednia skoro już boczna wzbudza w nim podejrzenia. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Tytanowy_Lucjan: albo jesteś prawnikiem albo masz autyzm. Próbują ci uświadomić, że istnieją pewne NIEPISANE reguły. To nie jest uber, to nie jest TWÓJ kierowca firmowy. Jakieś #!$%@? minimum interakcji musi być, bo inaczej to jak naplucie w twarz.

gadającym randomem

 Są oni dla mnie mięsną wkładką za kierownicą, która ma mnie przetransportować z zadane miejsce


To jest taki stopień pogardy, że już w zasadzie podpada pod mowę nienawiści.

Uważaj. Może i
@jest_agrest-nie_ma miałem to samo wielokrotnie

Kobiety są po prostu #!$%@?

Nie odzywają się
Traktują ludzi z góry mimo że to ona nie ma auta i szuka najtańszej opcji transportu
Raz przyłapałem laske jak robiła mi zdjęcia i wysyłała je komuś z kim rozmawiała
Raz laska spóźniła się pół godziny
Innym razem inna chciała żebym zabrał ją z innego miejsca na drugim końcu miasta a później wrócił do poprzedniego miejsca bo ona musi
@gorobei: "Mowa nienawiści", bo ktoś wyraża swoją opinię, która nie jest spójna z ogółem przekonań delikatnych lewicowych płatków śniegu. Weź mnie nie rozśmieszaj xD

To jest usługa polegająca na dzieleniu przejazdu i obniżaniu kosztów, a nie apka do poznawania ludzi. Jak ktoś nie lubi gadać to nie można mieć do niego o to pretensji. Nawet jak trasa by 4h+ trwała. Przecież równie dobrze kierowca jechałby sam. W ciszy. Nie gadałby do