Wpis z mikrobloga

@FisioX: Przy takim czymś włączy się ustawienie fabryczne, ale też nie do końca bo kobieta dla faceta w takich warunkach jest tylko zagrożeniem jego przetrwania, a instynkt podpowie żeby ją co najwyżej wykorzystać. Dopóki nie utworzą się społeczności plemienne to kobiety raczej zostaną potraktowane jako zasób i pożywienie w ekstremalnych przypadkach. ¯\(ツ)/¯
a nk i żeby nie było - większość facetow też tak ma ¯(ツ)


@FisioX: Trochę nie zrozumiałeś mema. Jasne jest, że większość ludzi/facetów skończy jak ten drugi na zdjęciu, czyli nie będzie umiał sobie poradzić i umrze albo zostanie zabity. Większość ludzi zginie podczas apokalipsy, bo nie będzie dla nich zasobów.

Mem dotyczy ludzi, którzy jakoś przetrwają i z czasem jakoś sobie ułożyli życie. Wówczas kobiety nie będą miały
@FisioX: sam bym długo nie przeżył bo chrapię. Albo by mnie pierwszej nocy wyśledziły zombie/potwory/cokolwiek i zabiły albo by mnie współtowarzysze zabili bo spać nie mogą. I tak skończyłaby się moja przygoda w postapokaliptycznym świecie.
Mem dotyczy ludzi, którzy jakoś przetrwają i z czasem jakoś sobie ułożyli życie. Wówczas kobiety nie będą miały żadnego środka przebicie, bo są po prostu słabsze, a ludzie nie będą się przejmować polityczną poprawnością, bo będą mieli inne problemy.


@Wykopaliskasz: który to już raz? milionowy? jedyne o czym marzą prawicowi chłopcy to apokalipsa, bo są na tyle podli, że nie zależy im na własnym szczęściu tylko upodleniu wszystkich, których nie lubią
@FisioX: to wszystko przez Fallouta.

Tak jak kiedyś była chłopomania. Przez takie powieści jak Chłopi lub Wesele.

Teraz Fallout jest tego odpowiednikiem. Apokalipsomania.