Wpis z mikrobloga

A ja polecam mieć to w dupie i nie przejmować się tym co izareal się pulta do nas, już wystarczy nadstawiania tej dupy


@PiersiowkaPelnaZiol: Kariery w dyplomacji to byś nawet jako sprzątaczka w MSZ nie zrobił. No chyba, że przy rządzie PiS, ale oni polityki zagranicznej nie mieli żadnej, bo byli do tego niezdolni, właśnie przez takie zaprzańskie podejście jakie tu prezentujesz.

@NewBlueSky @angelofdeath007 @willyfog @pedros92 @SzycheU @Nestoreish
Was się tyczy
Napisałeś:

jesli traktujemy ten opis ze screena na powaznie to brzmi to jak terroryzm xD jedno panstwo terroryzuje drugie i wymaga od niego (bardziej lub mniej bezposrednio) aktów klekania przed nim, bo inaczej beda nadal zle o tobie mowic i cie atakowac


@NewBlueSky: Jeśli taka pierdoła jak sytuacja tam przedstawiona to wg ciebie terroryzm i klękanie przed kimś to zwyczajnie nie sprawdziłbyś się w dyplomacji. Ot, cały sekret.
@michcio Dyplomacja raczej nie polega na tym, żeby każdemu polerować berło i być posuwanym od tyłu, a do tej pory każdy rząd tak prowadzi swoją dyplomację, przez co nikt na poważnie nas nie bierze. Nie od dziś wiadomo, że Polacy to kraj przegrywow i kukoldow
@michcio: jestem obiektywistą - nazywam rzeczy po imieniu. I poza tym nie akceptuje żadnych gestów czy to patos/etos czy to innych dyplomacji.

Jeśli jakieś zachowanie jest terroryzmem to nazwę to terroryzmem.

A jako obiektywista oczekuje logicznych granic typu rozdział państwa od ideologii (wszelkich), niezależnie czy naciski są związane z tym, że jest jakieś państwo wyznaniowe i na to naciska terroryzmem czy nie.
@michcio: Ja po prostu uważam, że sejm to nie jest miejsce dla jakichkolwiek obrządków czy symboli religijnych. Krzyża na sali sejmowej nie powinno być tak samo, jak i nie powinno być świecy hanukowej.

Dyplomacja raczej nie polega na tym, żeby każdemu polerować berło i być posuwanym od tyłu, a do tej pory każdy rząd tak prowadzi swoją dyplomację, przez co nikt na poważnie nas nie bierze.

Kolega wyżej dobrze opisał sposób
@willyfog: Zapalenie paru świeczek, które tam zapalane były praktycznie co roku od kilkudziesięciu lat, w kraju gdzie jeszcze niedawno mieszkało miliony żydów, którzy w tragicznych okolicznościach stracili życie, to nie jest polerowanie berła. To jest symboliczny akt, nie kosztujący nic, a mogący mieć dużą wartość dyplomatyczną.
Ehh, następny...
@michcio rozumiem, że w zgruzowanej Palestynie, odpalenie na placu chanuki i wywieszenie flagi iSSraela to też wartości, kij wie jakie ale wartości. Sejm RP to nie miejsce na religijne obrzędy, koniec kropka.
jestem obiektywistą - nazywam rzeczy po imieniu. I poza tym nie akceptuje żadnych gestów czy to patos/etos czy to innych dyplomacji.


@NewBlueSky: Więc zwyczajnie nie nadawałbyś się do dyplomacji, tak jak mówiłem. Bo dyplomacja to właśnie gesty, układziki, zakulisowe rozmowy. W skrócie - dużo umiejętności miękkich. Przy ich braku nie da się ugrać wiele nie tylko w polityce, ale i np. w dużym biznesie. Bo ludzie w większości właśnie na takie
@willyfog: Tak jak pisałem wyżej - religijne obrzędy powinno się wyprowadzać z Sejmu w cywilizowany sposób, a nie zachowując się jak wariat i powodując międzynarodowy skandal.
@NewBlueSky: Więc zwyczajnie nie nadawałbyś się do dyplomacji, tak jak mówiłem. Bo dyplomacja to właśnie gesty, układziki, zakulisowe rozmowy. W skrócie - dużo umiejętności miękkich. Przy ich braku nie da się ugrać wiele nie tylko w polityce, ale i np. w dużym biznesie.


@michcio: terroryzm jest nieakceptowalny. Jeśli zgodzisz się raz na terroryzm polityczny to potem będą cię stale gnębić.

Dlatego trzeba postawić kreskę i cały polski parlament powinien wyelminować
@NewBlueSky: Pisałem już, że to powinno się odbywać poza Sejmem. Ale czy na prawdę te parę świeczek (świeczek k*&#a!) to jest terroryzm i klękanie (btw, co ty masz z tym klękaniem? xD)? I czy jest to usprawiedliwienie tego co #!$%@?ł tam Braun? On tam mógł kogoś zabić, bo pył z gaśnicy dla osoby z astmą mógł się skończyć szybkim zgonem, o zbędnym chaosie i kosztach z tym związanych nie wspominając.
@Pan_Kielonek: Nie możemy bronić się przed paskudną religią i kulturą opartą na szowinizmie i supremacji bo CO POWIEDZO ZAGRANICO ()
Ale Duda może fantazjować że w każdym Polaku płynie trochę żydowskiej krwi bo bycie zawodowym szabesgojem jest standardem w międzynarodowej polityce. Ech.
@SzycheU: Dlatego, że sejm jest żymski, a nie Polski. Dla goji jest teatrzyk popis. Pomysł, że rozwalenie komendy granatnikiem nie ma nic, a za zgaszenie żymskch świeczek jest prokuratura i lincz polskiego posła przez innych żymian. Wiedziałeś, że od ponoć 12 lat pielęgnują swój obrządek? No właśnie.
Kariery w dyplomacji to byś nawet jako sprzątaczka w MSZ nie zrobił.


@michcio: Dyplomacja nie polega na tym, że masz się dobrze żyć z każdym krajem, a akurat żydzi nas ciągle obwiniają o holokaust, a jak przyjadą to ich młodzież robi syf to niech się pałują.