Wpis z mikrobloga

Niestety 5-krotnie moje paczki (z różną zawartością główną) nie przeszły weryfikacji w #wykopaka .

Wszelkie opcje zostały wyczerpane - jestem w tej chwili na środku morza, a po wylądowaniu na drugim brzegu będzie już wszystko nieczynne.

Jeśli ten wpis otrzyma co najmniej 10 plusów, to jutro kręcę #afera z pełną transparentnością - wszystko - fotki zawartości wszystkich paczek, odpowiedzi wykopaki itd. (oprócz nicku osoby której miałem podarować, oraz fragmentów opisu osoby mogące uchodzić za wrażliwe). A wy będziecie sędziami, czy wina leży tylko i wyłącznie po mojej stronie.

Zastanawiałem się nawet nad podjęciem kroków cywilnoprawnych #prawo w celu obrony swojego dobrego imienia i honoru - jestem osobą, która dostarcza. Ale prawnik mi to odradził - w tej chwili pracujemy już nad poważną sprawą (jeden z kontrahentów wg mojego odczucia zapłacił mi o niemal 1000€ za mało).

A póki co teraz poinformuję biedną osobę, że Gwiazdor @Adamfabiarz w tym roku nie przyniesie do paczkomatu ;(
Co miesiąc przekazuję solidną kwotę na cele charytatywne. W związku z zaistniałą sytuacją w tym miesiącu zaproponuję dla niedoszłego odbiorcy, by wskazał cel charytatywny bliski jego sercu, na który przeleję hajs.

To nie tak miało wypaść. Dzień zaczynałem z bardzo pozytywnym nastawieniem, a teraz mi przykro. Mimo wszystko życzę wszystkim dobrych Świąt i owocnego nowego roku.

#wykop #zalesie #swieta #prezent #prezenty
  • 87
@Anoniemamowy: Robiłem paczkę dla jednej osoby, ale wyszło 5 wersji, bo za każdym razem, gdy paczka nie przechodziła weryfikacji, to coś modyfikowałem tak by zahaczyła pod trochę inne aktywności odbiorcy, skoro ponoć jedne, czy drugie nie spełniały wymagań spersonalizowania wg wykopaki... (choć ja w żadnym przypadku nie zgadzam się z tym stwierdzeniem).
@Adamfabiarz weź skończ kręcić dramę i pokaż te foty od razu a nie czekasz na plusy. Skoro paka została odrzucona tyle razy to coś musi być nie tak a Ty się plujesz do organizatorów zamiast publicznie pokazać foty paczki i powiedzieć z czym organizatorzy mieli problem przy weryfikacji. A tak to możesz sobie pisać o prawnikach na portalu dla takich piwniczaków jak my gdzie każdy Cię tylko wyśmieje. Wykopaka to super czas
@chybaDapi @Adamfabiarz no właśnie czekam na foto, bo sam mimo odrzuconej weryfikacji (z mojego błędu) nie uważam żeby był problem z weryfikacją. Tak jak ktoś wyżej wspomniał jeśli ta paczka to tak naprawdę coś na siłownię (mimo zainteresowania takiego) to kupno 5kg białka i garść słodyczy imo nie jest “fajna” paczka.