Wpis z mikrobloga

@u_k1: Oj tak xD Fajnopolak to taki dzisiejszy odpowiednik niegdysiejszego klasowego błazna którego nikt nie lubił, więc robił wszystko żeby się wkupić w towarzystwo: wszystko wszystkim stawiał, oddawał silniejszym kanapki, palił papierosy żeby wyjśc na twardziela i ośmieszał się na każdym kroku, bo wydawało mu się, że takiego go lubią xD Na końcu i tak jakiś przywódca klasowy zasadzał mu kopa i szedł taki Fajnopolak do matki z płaczem. Jak zwykle.
idź z uśmiechem przez życie


@Zbr0jmiszcz: no i co, źle iść z uśmiechem przez życie? Lepiej być ciągle sfrustrowanym i szukać problemów na siłę

teoriach podkowy,


@Usmiech_Niebios: nie wiedziałem, że tak się to nazywa, dzięki. Ale od dłuższego czasu widzę, że skrajna lewica i prawica to ten sam typ ludzi - wierzy po prostu w inne "bzdury". Jedni mają zaimki, drudzy boją się LGBT xD
@kocimietka_BB Polska zawsze była bastionem otwartości i tolerancji, szczegolnie w czasach, gdy bylismy najpotężniejsi. Jeżeli dla Ciebie nacjonalizm jest Polską racją stanu a odmienne poglądy to kompleksy to ja nie mam pytań, to jest głupsze niż przewiduje ustawa.
@u_k1 ale ja idę przez życie z uśmiechem na ustach i nie kategoryzuje ludzi a określenia jak fajnopolak czy lemming zawsze mogą ulec zmianie znaczeniowej ale dla ciebie to zbyt trudne i lepiej obrażać tych którzy tego słowa używają ()
@LifeReboot: pierwsza lepsza rzecz z brzegu - inicjatywy typu BLM, czy inne śmieszne ultra-progresywne aktywistyczne grupy (chociażby Stop Bzdurom u nas). Narzędzia do robienia hajsu / polaryzacji ludzi, a nie pomocy "mniejszościom". Starczy?

mogą ulec zmianie znaczeniowej ale dla ciebie to zbyt trudne i lepiej obrażać tych którzy tego słowa używają ()


@Zbr0jmiszcz: xD

Zbyt trudny to chyba był dla ciebie ten prosty wpis i kilka
@u_k1: Ja wywalam ludzi używających tego debilnego określenia na czarną - to słowo jest po prostu głupie, robienie obelgi z połączenia słów "fajny" + "Polak" mógł wymyślić tylko jakiś "mózgowiec" z Olgino.
drudzy boją się LGBT xD

@u_k1: to teraz ci co się boją o lgbt akurat rządzą:
https://wykop.pl/link/7302419/kto-powie-ze-lgbt-to-nie-ludzie-bedzie-musial-odpowiedziec-za-te-slowa
i mógłbym się wdawać w dyskusję czy można się bać czy nie, ale po pierwsze mi się nie chce bo to czasochłonne a po drugie i tak nikt nikogo nie przekona. W tym wątku tak szczerze interesuje mnie tylko powiązanie słowa "fajnopolak" z Rosją i podstawy na jakich to bazuje. Inna rzecz że nie
@Czekoladowymisio To określenie bardzo dobrze trafia w sedno problemu, oddaje naturę fajnictwa. Fajnopolak to zakompleksiony człowiek, który żeby podnieść poczucie własnej wartości musi regularnie otrzymywać poklepywanie po pleckach za swoje ultra postępowe poglądy skserowane z zachodu, wpojone mu w głowę przez korporacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)