Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Miał ktoś z was kiedyś operację usuwania blizn po trądziku?
Jeśli tak, to pochwalcie się w komentarzu zdjęciami przed i po, abym mniej wiecej mógł zobaczyć jak to wygląda naprawdę.
Niby są jakieś zdjęcia klinik w internecie, ale nie wiem czy to jest prawdziwy rezultat, czy tylko '' pod publiczkę ''

Chciałbym zobaczyć, jak serio to wygląda po operacji. Jak możecie napiszcie także cenę i jakieś namiary, gdzie wy robiliście. Dodam, że ja nie mam wiele blizn, jest ich raczej mało, ale mimo to chce się ich pozbyć z twarzy. Czy ze względu na mniejszą ilość będe miał mniejszą cene zabiegu?

#medycyna #lekarz #tradzik #blizna #blizny #depresja #leki #operacja #zdrowie #zycie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Miał ktoś z was kiedyś operację usuwania bliz...

źródło: blizny-potradzikowe-3

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @mirko_anonim Jak rozumiem chodzi o zabieg laserem frakcyjnym? Na blizny potrądzikowe zabieg robi się na zazwyczaj na całą twarz, więc cena jest taka sama. Punktowo to raczej jakieś pojedyncze blizny jak np. po wypadku, no ale to oczywiście ustala lekarz.
Żeby uzyskać taki efekt jak na zdjęciu, które wrzuciłeś, to trzeba wykonać kilka takich zbiegów, aczkolwiek każdy lekarz pewnie powie, że to kwestia indywidualna. Ja mam mniejsze blizny,
  • Odpowiedz