Wpis z mikrobloga

@Kagernak widzisz, w pismo-konfederacjolandii by pewnie dostał z piątkę pierdla za obraze Papaja. Całe szczęście ludzie wybrali inaczej, takie cenzo (wciąż lekkie) nie jest szkodliwe społecznie. Ale wiadomo, twardy elektorat pisu już gar bigosu po tej urywce musi wchłonąć, bo inaczej umrze z nerwów. Z papieża się zrobiło wręcz złotego cielca na kiju i wielu ludzi nie chce nawet do wiadomości przyjąć, że można myśleć o Wojtyle inaczej, jak w kategoriach
  • Odpowiedz
@Kagernak: jakoś szkalowanie papieża mnie nie śmieszy, ale gość jest genialny sam sobie czasami lubię tak naśladowac ludzi, takich ludzi w pracy potrzeba co rozluźniają atmosferę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Swoją drogą Pawlak odegrany nawet lepiej niż papiez xD
  • Odpowiedz
@buczubuczu: nie ma nigdzie dowodu na to, że papież wypowiedział te słowa o pomnikach, tzn. CHYBA nie ma, kilka lat temu czytałem o tym dłuższy tekst, że to najprawdopodobniej mistyfikacja gloryfikująca papieża
  • Odpowiedz
@salanderek a to ciekawe, żyłem w przekonaniu, że on to przynajmniej raz powiedział na jakimś spotkaniu z młodzieżą. Nie słowo w słowo, ale sens był zachowany.

NO tak, trudno się rozeznać w prawdziwych faktach, jak ci ciągle takie badziewia zostawiają.
  • Odpowiedz