Wpis z mikrobloga

zanim skieruje sprawę do sądu, zasypie nas mailami, SMS-ami i telefonami, a następnie prawdopodobnie wpisze nasze dane do Krajowego Rejestru Długów


@Yeahido: Jakie dane? Tablicę rejestracyjną? Sąd o 100zł, poczymaj mi piwo.
okaż regulamin dotykania wycieraczki swojego samochodu, z ktorego wynika, ze za wlozenie tam czegos przez kogos

nieuprawnionego kosztuje 2137zl


@frow dawno takiej głupoty nie słyszałem. Aż zrobiłem osobny komentarz. Rozwiązanie na poziomie gimnazjum

Ale spoko idzmy w to. Żeby to bardziej profesjonalnie wyglądało to op powinien znaleźć prawnika, który ładnie to napisze. Może być ciężko bo żaden nie będzie chciał się za to zabrać, ale moze znajdzie się #!$%@? który będzie liczył
@giermek: jeśli to był darmowy parking przed marketem to idź tam coś kupić, następnie wyślij im reklamacje pokazując zdjęcie monitora z płatnością na stronie banku tak żeby data i adres był była ale godzina nie. No chyba że rzeczywiście tam byłeś na zakupach to po prostu wyślij prawdziwy rachunek lub dowód płatności i tam już godzina może być ;)
@giermek sprawdź w umowie ile firma leasingowa liczy sobie za wskazanie korzystającego.
Będzie to od 100 zł wzwyż!
Więc bardziej bolesne niz sam mandat.
To jest najgorsza rzecz w leasingu. Sam tego doświadczyłem.
Jakoś rok temu się zmuliłem pod marketem i zapomniałem to tym bileciku. Potem zapomniałem o mandacie, bo akurat nie mogłem sobie wywalić stówy do wypłaty.
Ten wpis mi przypomniał, że tamta sytuacja miała w ogóle miejsce. Xd
Tak więc no, przez rok się nikt nie #!$%@?ł póki co. XD
@giermek ja stworzyłem fake maila, napisałem odwoła nie powołując się na regulamin w którym było napisane że mam 15 minut na zapoznanie się z regulaminem. Mandat dostałem po 5 minutach -nie brałem biletu bo cała wizyta trwała 7 min. Podesłałem screen z Google z historia mojej lokalizacji z czego wynikało ze mandat dostałem za wcześnie i uznali reklamacje
@giermek: nie chciało ci się wziąć darmowego biletu? Parkingowi z APCOA poza wystawieniem biletu, porobili fotki twojego auta z każdej strony, wewnątrz, plus założonego "mandatu". Jak nie zapłacisz w terminie to sprzedają dług innym firmą które zajmują się ściąganiem wierzytelności, a przy tym już łatwa droga abyś został wpisany na listę dłużników (problemy w bankach i przy próbach brania czegokolwiek w raty/leasing). Dodatkowo sprawa w sądzie i egzekucja komornicza będąca wraz