Wpis z mikrobloga

no to się pochwalę mordownią która powstała dzięki @guru8
najlepszy prezent na święta jaki można sobie wymarzyć!
mało miejsca? da się wszystko z głową ogarnąć, nawet wszedł dodatkowy monitor na filmy 22 cale, jeszcze głośniki 5.1 może 2.0 i będę w pełni gotowy na przyszłoroczne albo za 2 lata ultra ( ͡º ͜ʖ͡º)
no i tak wogóle to człowiek w sumie teraz dopiero uczy się jeździć na rowerze...
no i mam z kim najpierw zjeść romantyczną kolację a potem ujeżdżanie xD
#szosa #zwift #chwalesie
mati1990 - no to się pochwalę mordownią która powstała dzięki @guru8
najlepszy prezen...

źródło: 406410427_341971665248078_3370994830643513103_n

Pobierz
  • 31
@mati1990: Wiatrak przede wszystkim a nawet dwa, otwarte okno Ci nie da tego samego. Stolik postaw wzdłuż obok siebie żebyś miał na czym kłaść graty tj. telefon bidony jedzenie ręczniki
  • 0
@WuERA: bo w przyszłości jak mi rehabilitant pozwoli śmigać dłużej to w nocy nie będę starszej w przeszkadzał 2x drzwi i cały pokój odstępu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 0
@guru8: nie można sprowadzić kogoś na #!$%@?ą ziemie i nie oczekiwać że nie będzie chcial żyć po swojemu. nawet zabiorą tą jedną małą rzecz która cieszy w życiu :(
od marca nie odpaliłem kompa do grania, chciałem kupić ps4 po wypadku bo praktycznie nie miałem co robić i wiesz co nie kupiłem wolałem przewijać jak małpa ytuba i oglądać jak se ludzie odwalają domowe serwerownie. przynajmniej teraz dni będą #!$%@?ć, wstań
  • 0
@guru8: po tym pół roku rzygam wykopem, bordo od pół roku... lepszy trenażer od wykopu :D
#!$%@? nie nawidzę świata. a on mi jeszcze trenażer zabierze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@mati1990: Mieszkając w bloku masz nie jesteś jedyną osobą, która tam mieszka. Równie dobrze można powiedzieć, że jak patus chce #!$%@?ć muzyką na całą dzielnicę przez całą noc, to też możemy mu ograniczać jedyną rzecz którą kocha. Nie jesteś jedyną osobą która chce mieć jakąś przyjemność w mieszkaniu i nie jesteś jedyną osobą, która ma jakieś problemy.A cywilizowany człowiek jak ma problemy psychiczne to zgłasza się o pomoc do odpowiednich lekarzy.
  • 0
od marca nie odpaliłem kompa do grania


No i dlaczego? sam bym #!$%@?ł ile wlezie


@guru8: bo jakoś mnie nie ciągło. jakbym mógł dorwać #!$%@? kto wymyślił że kilkadziesiąt osób sie dogada pod jednym dachem #!$%@?łbym. to jest najgorsze upodlenie ludzi, serio nie widzę sensu w czymś takim wegetować 12 lat zmarnowane i pewnie zdechnę w tym gównie. ehh ludzie ludziom takie piekło wymyślili, #!$%@? mnie ta nierówność, wystarczyło wygrać kosmiczne