Wpis z mikrobloga

@mach0Bear

@SzycheU jak kogoś cieszy nowa pralka to oznacza że w końcu jest dorosły. Gratuluje


Oj stary... Jakaż to jest prawda. Pamiętam jak dziś, kupiłem moja pierwsza w życiu pralkę. Jak ja zainstalowałem, to wziąłem czyste ubrania , bo brudnych nie było, a potem siedziałem z godzinę i patrzyłem jak się obraca. Masakra
@SzycheU: Mam (chyba) ten sam model od kilku miesięcy i złego słowa nie powiem :) Fakt czasem źle rozłoży pranie, ale to nie jest duża pralka, trzeba ładować mniej na raz. Szczególnie, że większość programów ma zalecany załadunek 3kg
@SzycheU: mam praktycznie tą samą ale z białym pokrętem, od razu zapomnij o wsadach równych deklarowanej wadze, max co potrafi uciągnąć to -1kg (i to nie zawsze), inaczej przy wirowaniu >800 obrotów staje i wywala błąd. Mam jeszcze drugą pralkę, LG, niestety różnica duża jeśli chodzi o jakość, kulturę pracy i moc, pomimo że w teorii parametry zbliżone.
@SzycheU: to nie jest tak że zawsze ci będzie wyskakiwało, swoją mam drugi rok i miałem ten problem kilka razy (~10?) jak dołożyłem nieco więcej prania. W LG które użytkuje jakieś 4 lata miałem ten problem chyba raz czy dwa, a nabijam czasami prawie "pod kurek". Z amicą pamiętam że miałem też jakieś błędy dziwne, raz zawiesiła się w połowie czy pod koniec prania bez powodu.