Wpis z mikrobloga

@SzycheU: O mam taką samą, dopiero kupiłem xD Ogólnie spoko ale... ubrania jak z niej wyjmuje to nie pachną tsk jak z poprzedniej :< nie ważne czy dużi czy mało płynu, czy dodatkowe płuanie czy nie xD i zostaje mi woda czasem w podajniku. Ale poza tym jest spoko, niemniej następna znów Whirlpool chyba ( ͡ ͜ʖ ͡)
@SzycheU: Gratki. Fajna pralka. Poratuj mnie proszę informacją. Ile jest cm. od ściany do frontowej krawędzi najbardziej wysuniętego elementu pralki? Mam mega ciasną łazienkę i dosłownie różnica kilku cm może zaważyć o tym, czy taka pralka by mi weszła, czy nie.
Dużo ocen ze średnią 4,5/5.


@SzycheU: Też nakupowałem masę sprzętu z dobrymi ocenami i wiesz co?

Teraz bym coś powiedział o 'spontanicznych' botach i marketingowach, a potem zaczął tyradę na temat tego, czym jest dzisiejszy internet. Ale nie powiem, bo moderacja i korpo-mireczki oraz tępi zoomerzy mnie dojadą. Powiem inaczej. Polska nie potrafi złożyć nawet pierdzielonej kosiarki i prostego roweru bez komponentów z Chin, a co dopiero pralki, więc nie rozumiem
@SzycheU: gratulacje. Oby służyła. Moja Amica kupiona w styczniu tego roku kilka dni temu już drugi raz zalała mi mieszkanie. Fartuch zsuwa się sam z siebie w czasie wirowania, a dokładniej to sprężyna pod drzwiczkami, która ten fartuch trzyma. Jeden serwis wymiany fartucha wykonano u mnie niespełna 3 miesiące temu - zapłaciłem, bo wmówiono mi, że sam go uszkodziłem (od zsunięcia sprężyny zrobiła się w nim dziura). W połowie września złożyłem
@SzycheU: Amica, moje kondonencje, pewnie się #!$%@? akurat po 2 latach. Mama nadzieję że wykupiłeś ubezpiecznie (Ja już kupuję na wszystko) wymieniłem tak pralkę, zmywarkę, indukcję (Amica- spaliła się sama #!$%@? wie od czego ) z moich obserwacji wynika ze taka najlepsza firma w stosunku jakość / cena jest Electrolux