Wpis z mikrobloga

@FuckYouTony znaczy ja jestem spierdoksem, nie podbije na pewno, bardziej zastanawiam się jak przestać myśleć, wymyślać jakieś scenariusze itp. po prostu wiem że tak byłoby lepiej dla mnie się ogarnąć. A nawet na friendzone nie mam szans, bo to trzeba umieć rozmawiać z drugim człowiekiem, a to nie tutaj takie skillsy ;-;
@imperjo: Załóż sobie Tindera albo Badoo ze zdjęciem jakiegoś przeciętnego Chada i zobacz co będzie jak będziesz gadał do jakiejś typiary stanowczo i bez proszenia o cokolwiek. Naucz się w ten sposób wzorców do rozmowy z laskami. Przetestuj różne scenariusze, nie powtarzaj tej samej gadki ze wszystkimi. Serio, istnieją uniwersalne ramy do tego. Kobiety są proste i łatwe w obsłudze.
@imperjo: Znasz jakichś przeciętnych albo nawet brzydkich Sebastianów/Matich, którzy ruchają albo są otoczeni jakimiś koleżankami? No właśnie - bycie chadem to też mindset. Czym oni się charakteryzują? Są sobą, o nic nie proszą, mają #!$%@?, są zdeydowani, egoistyczni i nic nie udają. Przyjmij to do serca na start. Żadna kobieta nie chce grzecznego faceta. Nawet największa "szara myszka".