Wpis z mikrobloga

Powiedziałam mu że spałam z 3 facetami, potem przyznałam że z 15, a teraz on chce się rozstać

Taki tam niewinny tytuł artykułu dla pań (ku przestrodze oczywiście), żeby nie mówić potencjalnemu partnerowi ilu miały partnerów przed nim, to ten aktualny nie będzie się denerwować - co podkreślone jest na końcu artykułu jako podsumowanie. Laska z artykułu zdziwiona że facet nie potrafi przełknąć i zaakceptować jej 15 byłych.

Na 99,9% treść tego konkretnego artykułu i jego bohaterowie to ściema, ale również na 99% mogę się założyć że w życiu i w okolicy spotkamy wiele takich kobiet, wielu takich facetów jak i wiele podobnych "oszustw". I tym kobietom wmawia się nie żeby może się szanowały albo lepiej dobierały sobie partnera, tylko żeby potencjalnemu partnerowi mówiły: "przed tobą miałam tylko jednego partnera" a nie dziesięciu.

A potem zdziwienie czemu liczba zawieranych małżeństw leci na pysk, faceci nie chcą się żenić, za to lawinowo wzrasta liczba rozwodów u tych już wcześniej zaobrączkowanych.

Link poniżej.

https://www.msn.com/pl-pl/styl-zycia/zwiazki/powiedzia%C5%82am-mu-%C5%BCe-spa%C5%82am-z-3-facetami-potem-przyzna%C5%82am-%C5%BCe-z-15-teraz-on-chce-si%C4%99-rozsta%C4%87-list/ar-AA1l8X0z?ocid=msedgntp&cvid=688002a7220548aebc8d220012e3b7a0&ei=10

Przeczytajcie.

#p0lka #przegryw #patologia #zwiazki #s--s #logikarozowychpaskow #samotnosc #rozowepaski #niebieskiepaski #patologiazmiasta #patologiazewsi #niepopularnaopinia #julka #chad #media #blackpill #bluepill #redpill
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kocimietka_BB

Kobiety jak facet okaże się niższy niż deklarował wcześniej to odrzucą faceta często wyjaśniając "tu nie chodzi o wzrost, chodzi o to, że mnie okłamał!" Dlaczego idąc tym tokiem myślenia nie wyciągają takich samych wniosków w kontekście rozmowy z facetem o byłych partnerach? Może faceta odrzucił właśnie sam fakt, że go tak perfidnie okłamała, wcale nie to, że było o tyle więcej tych partnerów, więc wniosek powinien być taki, że
  • Odpowiedz