Wpis z mikrobloga

Słuchajcie znam taaką koleżankę co jest toksyczna i nie da się jej przetłumaczyć że jej zachowanie jest złe jej się wydaje że ona nie ma w ogóle wad jest idealna albo np zaczyna ciągle kłótnie potem pisze że to przez mnie gdzie ja byłem miły i spokojny.Zerwal z nią chłopak a ona nie umie tego przyjąć tylko pisze że to ona z nim zerwała gdzie na początku pisała że on z nią zerwał.Czy znał lub zna ktoś takie kobiety które zrzucają wszystko na faceta i robią wszystko żeby tylko siebie usprawiedliwić?

W skrócie ma tak wielkie ego że nie da się jej przegadać bo zawsze musi po swojemu.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #psychologia #niebieskiepaski #p0lka
  • 17
ma tak wielkie ego że nie da się jej przegadać bo zawsze musi po swojemu


@Kodzirasek: normalna toksyczna p0lka

jej się wydaje że ona nie ma w ogóle wad jest idealna albo np zaczyna ciągle kłótnie potem pisze że to przez mnie

Zerwal z nią chłopak a ona nie umie tego przyjąć tylko pisze że to ona z nim zerwała gdzie na początku pisała że on z nią zerwał

typowy narcyz
@Kodzirasek: Ojjj tak. Tego nie wyleczysz. Musiałaby sama iść na jakąś terapię czy coś. Miałam identyko koleżankę kiedyś, dosłownie to samo, ostatnio zadzwoniła po 10 latach bo miała jakąś sprawę i wyszło że jest jeszcze gorzej XD takich ludzi się odcina bo tylko napsują Ci krwi, nie ma sensu nawet próbować.
@Kodzirasek: najlepiej takie kobiety przekonywać do swoich racji słowami: "ale ty nie masz racji, nic nie rozumiesz, wszystko ci wytłumaczę" i tak do skutku.
Powodzenia, przyjaciele ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy znał lub zna ktoś takie kobiety które zrzucają wszystko na faceta i robią wszystko żeby tylko siebie usprawiedliwić?


@Kodzirasek: tak lol. Ostatni szon z ktorym bujalem tak odwracal kota ogonem. Taki toxic ze ciesze sie ze zerwalem kontakt calkowicie. Najgorszemu wrogowi nie zycze kontaktu z taka glupia #!$%@? p0lke
@Kodzirasek: oo Moja przyszła niedoszła też taka była, sama mówiła, że dałem jej kosza, a potem mówiła, że to ona ze mną zerwała znajomość xD
daj sobie spokój z nią mirek jestes dla niech zapchaj dziura, chyba ze probujesz zfinalizowac znajomosc z nia i coś chapnąć dla siebie ?
@Kodzirasek:

Czy znał lub zna ktoś takie kobiety które zrzucają wszystko na faceta i robią wszystko żeby tylko siebie usprawiedliwić?


Są takie, które tego nie robią? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kodzirasek:
Ogólnie wszystko spoko, ale:

byłem miły i spokojny

To jeszcze nie oznacza, że to nie ty zacząłeś kłótnię. Warto o tym pamiętąć. Możesz wypowiadać raniące słowa, ale być przy tym miłym i spokojnym.