Wpis z mikrobloga

#rozdajo #kino
Mam dwa kody z Groupona na bilet do kina – Grupa A (koniecznie patrz niżej) – kategoria Standard (do VIP i SuperVIP się coś tam dopłaca przy zakupie biletu) do 31 grudnia. Mikołajki dzisiaj - to ktoś może dostać prezent pod lekko spóźnioną poduszkę. Kod można wykorzystać tylko w Multikinie - najłatwiej zamawiając bilety przez stronę internetową.
Nie chce mi się losować. Może ktoś ma horą curkę, która chce obejrzeć ostatni film w życiu z madką, albo ojcem, albo jakiś przegryw chce pójść coś obejrzeć dwa razy, bo nie ma z kim (albo może raz, ale z mamusią), albo chad jakąś tinderówkę chce wyciągnąć do kina (bo nie na film!). Dla mnie ważne, że skorzysta a nie wywali.
Dam temu, kto będzie miał najwięcej łapek w górę pod postem (mojego wpisu oczywiście nie liczę więc możecie napierać plusami :)). Zielonki wiadomo. Deadline z liczeniem łapek dzisiaj 21:00. Jak będą posty z taką samą ilością łapek, to sobie wybiorę komu dam (znaczy dam komuś swoją łapkę :)).

Co to grupa A?
- kina posiadające tylko fotele tradycyjne: #kalisz #kielce #klodzko
- kina posiadające fotele tradycyjne i fotele VIP w wybranych rzędach: #bydgoszcz #czechowicedziedzice #elblag Ogrody #gdansk #gorzowwielkopolski #jaworzno #katowice #koszalin #krakow #lublin #olsztyn #poznan 51 #radom #rybnik #rzeszow #sopot #szczecin #tarnow #tychy City Point #wloclawek #wroclaw Pasaż

Więcej na https://www.groupon.pl/deals/multikino-bilety-do-kina-miejsca-superpromo-promo-standardowe-vip-supervip-1 (swoją drogą czasem można jeszcze taniej wyrwać na kody mambon.pl).
wormnimda - #rozdajo #kino
Mam dwa kody z Groupona na bilet do kina – Grupa A (koniec...

źródło: kodzik

Pobierz
  • 14