Wpis z mikrobloga

@PSY_DELIC: Dorabiam od jakiegoś czasu w biedrze i powiem wam że tego po prostu za dużo każdego dnia przyjeżdża i personel nie jest w stanie tego rozpakować z dnia na dzień. Często są po dwie dostawy dziennie i magazyn nie pomieści tego za cholerę to się daje na sklep.
Żadnego dowodu że to zastawiona alejka podczas godzin otwarcia z klientami w środku


@Eremites: w tamtym tygodniu widziałem tak zastawioną alejkę w Biedronce w środku dnia, także to nie żadne śmieszki pracowników
@Malinowy_nos: No tak, tylko kto ma powiększyć? Kasjerzy i kasjerki? Kierownictwo danej biedronki? Czy może raczej ktoś wyżej w strukturze tego korpo a kogo nie widzimy. To częsty przypadek, że nasza frustracja na słabe działanie jakiejś firmy spada na ludzi którzy nie są winni ( bądź nie ponoszą pełnej winy ).
@butterfly: Jakby coś, to pamiętajcie, że najlepsze promocje w marketach są w Irlandii :)

(to wszystko działania klientów, nie firm budowlanych, dopiero na sam koniec odblaskowe kamizelki to Garda - czyli irlandzka policja)
bialy100k - @butterfly: Jakby coś, to pamiętajcie, że najlepsze promocje w marketach ...
Heheszkujemy ale ja współczuję pracownikom. Jest ich za mało, pracy za dużo a pensje malutkie. To nie jest ich wina tylko zarządzania odgórnego.
Każda biedronka to chlew obsrany gównem. Zarówno w środku jak i wokół budynku. Śmieci, syf i bałagan. Ja nie wiem, czy kierownicy mają w kontrakcie że to tak ma ''swojsko'' wyglądać? Nie żebym był zwolennikiem, ale Lidl ma zupełnie inną politykę. Przeważnie jest czysto i jest porządek. Parkingi obsadzone krzewami, itp.