Wpis z mikrobloga

Dobra tam już z tą ilością czarnych i latynosów. Bardziej mnie boli co innego:

-recykling aut z gta online

-brak jakiegoś wow w grafice


@SzubiDubiDu: Tutaj warto chyba wspomnieć (przynajmniej moim zdaniem), że w trailerze piątki również były auta i ogólnie pojazdy z czwórki chociaż w postaci radiowozu i helikoptera goniących postać przypominającą CJ których finalnie nie było. Aczkolwiek to, że takie pojazdy by się tam znalazły wcale nie jest
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: a co ma cyberpunk do rockstara? pierwszy trailer V był jak najbardziej realistyczny i nie przekłamał rzeczywistości co do premiery. To co pokazali w VI to jest duży wow w dziedzinie grafiki i animacji.
  • Odpowiedz
a co ma cyberpunk do rockstara?


@uytx: bo typ napisal: "Ilość detali, modele postaci, tłum na ulicach - czegoś takiego w grach nie było na taką skale." nie widziales?
  • Odpowiedz
@AntyKuc: gre ktora pokazywala duza ilosc detali, dobre modele postaci i tlumy na ulicach porownuje do gry ktora pokazuje duza ilosc detali, dobre modele postaci i tlumy na ulicach, bo wykopek napisal o ilosci detali, modelach postaci i tlumach na ulicach. beka ze mnie, jak ja moglem porownac xdd
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu wow w grafice jest.
Są podobieństwa do V, animacje postaci, ruchy, kolorystyka, i inne, ale też nic dziwnego.
Oni to dalej w oparciu o swój silnik RAGE tworzą. I z V mogą wziąć bardzo dużo dobrych rzeczy i wykorzystać w VI. Nic złego.
  • Odpowiedz