Wpis z mikrobloga

Wykopki wytłumaczcie mi proszę Wasz fenomen. Cieszycie się jak niedorozwinięte dzieci, bo Natan zrobił coś o czym tu piszecie od jakiegoś czasu, a mianowicie zwyzywał matkę Polaka od #!$%@? i Was to widzę mega tutaj bawi, ale teraz zwróćmy uwagę na to co działo się w samej hali na konferencji. Tam wszyscy krzyczeli #!$%@?ć Natana, na czacie było to samo był jeden potężny spam JN. Ja rozumiem, że to jest cały case freaków, że bazuje się na kontrowersji, ale pomyślcie też pustą głową, że Wy zamykacie w tym momencie po wszystkim pokrywę laptopa, idziecie do żonki lub biseksa do łóżka i zapominacie o całej historii. A ten chłopak w tym momencie bazując na tym co mu tutaj podpowiadacie dostaje w #!$%@? na backstagu, bo chciał spełnić oczekiwania widza. Nie wiem może jestem #!$%@?ęty, ale najnormalniej w świecie jest mi go szkoda w całej tej sytuacji, bo gość chyba naprawdę nie jest świadom tego co może się za jakiś czas wydarzyć...
#famemma
  • 20
@Dominik_Walbrzych
No już i labrygas do niego podszedł i Bandura i Szeliga. Wszyscy powiedzieli "i co teraz?" Po czym gdy nie #!$%@?ł kupy w majtki to grzecznie usiedli. Co z tego że są groźni jeśli wszyscy są w piku swojego życia i muszą wycisnąć jak najwięcej pieniędzy a nie siedzieć w więzieniu.
A jak chodzi o psychikę Natana to cóż, jest dorosłym gościem i jeśli chce mieć wszystko we freakach, łatwy zarobek
@Dominik_Walbrzych: Szatan Marcoń w przeciwieństwie do tych tumanów co #!$%@?ą 20k na wiejską kurtke z monogramem inwestuje kwit zarobiony na tym pajacowaniu w nieruchomości. Dostanie w #!$%@? na backstage od jakiegoś ogra na sterydach jest wliczone w koszta zakupu kolejnego mieszkania pod wynajem. Nie musisz mu współczuć bo chłop wie co robi.