Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chciałabym sprzedać dwupokojowe #mieszkanie 40 mkw z lat 80. na terenie miasta Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.
Średnia cena m2 dwupokojowego mieszkania w ogłoszeniach na Adresowo.pl w tej dzielnicy wynosi 6500 zł za mkw.

1. Myślicie, że mam realne szanse szybkiej sprzedaży za 6500*40 + 10k (podatki, formalności) = 270k zł lub więcej?

2. Jak je sprzedać? Mieszkam za Wrocławiem, raczej nie chcę korzystać z usług pośredników (wiem, że Wykopowicze odradzają korzystanie z ich pomocy), a jednocześnie nie chcę często fatygować mieszkających nieopodal znajomych, by za każdym razem wpuszczali chętnych na oględziny, jeśli nie wiadomo, na ile poważnie myślą o zakupie.

Dodam, że sprzedaż mieszkania jest mi potrzebna do tego, by za pozyskane środki + część swoich oszczędności kupić sobie, możliwie jak najszybciej, kawalerkę w swoich okolicach. Nie chciałabym raczej brać #kredyt #kredyty, nie kwalifikuję się do #kredyt2procent.

#pytanie #mieszkania #nieruchomosci #budownictwo #slask #slaskie #katowice #chorzow #gliwice #zabrze



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chciałabym sprzedać dwupokojowe #mieszkanie 4...

źródło: Slask

Pobierz
  • 3
@mirko_anonim: jak dobra dzielnica to wystaw za 300k i zobacz co się będzie działo. Jak masz daleko to umawiasz wszystkich na jeden dzień i ktoś pewnie zadatek wpłaci. Ewentualnie poświęć 1-2% i daj zarobić pośrednikowi jak nie masz czasu się w to bawić.