Wpis z mikrobloga

Mircy i Mirabelki, gorąca prośba o #wykopefekt w związku z nieuczciwym postępowaniem firmy P4 Sp. z.o. a szerzej znanej jako #play, zwracam się do was dziś z prośbą o nagłośnienie absurdu jaki mnie dotknął a który ciągnie się od ponad roku i końca nie widać... Otóż po krótce, wyżej wymieniona firma świadcząca szeroki zakres usług telekomunikacyjnych odmawia uznania reklamacji na podstawie prawa do skutecznej reklamacji oraz przy każdej reklamacji którą złożyłem kłamią w żywe oczy wymyślając najróżniejsze powody prosto z dupy tak by zrobić jak najmocniej #!$%@? z logiki, gdyby nie to że mam screeny i kopie odpowiedzi do reklamacji to ciężko by było uwierzyć, w 2022 roku podpisałem umowę na internet stacjonarny, na podłączenie czekałem miesiąc wcześniej ustalając termin instalacji usługi 3x, 2x mieli jakiś błąd w systemie o którym nawet nie raczyli poinformować i co najlepsze za 2x jak technik się nie zjawił za powód podali zły kod pocztowy, fajnie tylko że przy podpisywaniu umowy przez telefon a następnie u kuriera który przyjechał pod dobry adres takiego problemu nie było xD dopiero za 3x udało się podłączyć usługę po miesiącu oczekiwania i straconego czasu oraz nerwów... Ale tu nie koniec przygód, usługa nie działała zgodnie z oczekiwaniami i co chwilę zrywało neta mimo iż wszystko wskazywało na to że powinien działać... Zgłosiłem reklamację i prośbę o wizytę technika który uwaga! Nie pojawił się i też nie raczył nikt poinformować że go nie będzie a specjalnie na tą wizytę wziąłem dzień wolny w pracy... Poszedłem rozwiązać umowę i złożyłem reklamację, najpierw firma P4 Sp. z o.o. twierdziła że nie mam prawa dochodzić żadnych roszczeń po zakończeniu umowy XDD mimo iż w regulaminie stanowi inaczej, a teraz najlepsze w ostatecznej reklamacji po której zaniechałem dalszego kontaktu z ich obsługą klienta otrzymałem informację że technik u mnie był, wyregulował sygnał i wszystko działało jak należy mimo iż sami wcześniej przepraszali za brak wizyty technika, istny burdel i cyrk na kółkach... Szerzej opisałem całą sprawę w znalezisku dostępnym tutaj: Znalezisko #oszukujo #pomocy #reklamacja #internet #zalesie
  • 11
@JoeGlodomor: wybacz że chcąc opisać tak dokładnie całą sprawę tak dużo informacji staram się przekazać i nieco może zagmatwałem... jednakże myślę że znalezisko jest w miarę dobrze opisane tak aby dało się wywnioskować ewidentny brak kompetencji ze strony firmy ()
@play_polska wy nie macie za grosz wstydu co? Jak już opisałem w znalezisku wielokrotnie się kontaktowałem, składałem kolejne reklamacje i nic, teraz nagle gdy postanowiłem to nagłośnić chcecie rozmawiać? Bareja się w grobie przewraca bo nawet on by takiego czegoś nie wymyślił...
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Matpiotr Ty tak serio? Przeczytaj najpierw o co chodzi a później się wypowiedz, tutaj chodzi o obsługę po sprzedażową już i wypieranie faktów żeby tylko umyć ręce że nic się nie stało...