Wpis z mikrobloga

Rozmawiałem już trochę dłużej z dziewczyną z tindera i twierdzi, że taki przebieg to nie jest dużo i że wymyślam.
"Powinienem szukać w zakonie jeśli dla Ciebie to dużo. Poza tym dawno tego nie robiłam" Jej dawno to było 1,5 miesiąca temu. #tinder #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #seks #blackpill #randkujzwykopem #przegryw

Czy 10 partnerów seksualnych dla 22 letniej dziewczyny w ciągu 2 lat to dużo?

  • Tak 87.6% (981)
  • Nie 12.4% (139)

Oddanych głosów: 1120

  • 32
@janciopan: ale jak rozłożyć czasowo, przecież nie spotykała się z jednym tylko raz. Załóżmy z jednym 2-30 razy, no to nie wiem, licz 100 razy z łącznie 10 różnymi gośmi. Szlajaczka chcąca się usprawiedliwić i tyle. Ludzie nie uprawiają seksu z kim popadnie jak są rigczowi a jak nie umieją przez 10 związków stworzyć nic konkretnego to mają większe problemy niż bycie szlaufem. A nie po to im jest dane zielone
@razdwatrzy55: wiesz nie chce już wchodzić w takie szczególiki xD ile razy będzie taki seks w miesiącu dla takiej baby, 15 razy? Ma kiedy chce, jak ją ktoś zakręci, to będzie cały czas kilka razy w tygodniu. Jeden gach ją obraca przez 4 miesiące inny przez 2 jeszcze inny przez 1. Rób wyliczenia dokładne jak ci się chce ale moim zdaniem 2 lata to szmat czasu i wyżej podana liczba jest