Wpis z mikrobloga

@Warcomx Już dawno zauważyłem jak ważne dla naszej psychiki i samopoczucia jest słońce. Wystarczy, że kilka dni jest pochmurno i wieje i pada to człowiek momentalnie wpada w deprechę.
  • Odpowiedz
Najlepiej jak jest tak porządnie na minusie, sporo śniegu który leży od dawna, brak wiatru i słońce:)


@Ojtamtam: Owszem, wtedy jest super, ale ujrzeć słońce w zimie to bardzo rzadkie zjawisko. Średnie usłonecznienie miesięcy zimowych to 20 - 40h w ciągu całego miesiąca, a bywają takie miesiące, że przez miesiąc jest tylko kilka godzin słońca. Więcej słońca jest właśnie podczas ociepleń i wcześniej wspomnianych 6 - 10 stopni. Wyże w 90%
kuss115 - >Najlepiej jak jest tak porządnie na minusie, sporo śniegu który leży od da...

źródło: listopad

Pobierz
  • Odpowiedz
@Warcomx: dla mnie to i tak jeden ch.., cała zima jest dla mnie strasznie depresyjna, nie dość że zimno to ciemno, ponuro, mało słońca. Ja już w październiku wpadam w jesienno-zimową "depresję" i wychodzę z niej dopiero w maju, gdy widzę że zaczyna się robić ciepło, a taki naprawdę dobry nastrój mam czerwiec, lipiec i sierpień :D

Polska to dla mnie jeden z najgorszych krajów do życia :D mało ciepłych miesięcy
  • Odpowiedz