Wpis z mikrobloga

  • 2
@hacerking: Ja rozumiem ze nie każdego musi być, stać na nowe drzwi, ale po pierwsze można by je umyć a po drugie czy nie pomyślałeś ze wymiana wyjdzie lepiej niz grzanie.
  • Odpowiedz
@obk Jestem rencista, więc za cholerę nie jestem w stanie wymienić drzwi. Próbowałem z drugiej strony pianka to uszczelnić.

PS Nie widzę sensu mycia drzwi, bo to sypiąca się rudera, znaczy pokój.
  • Odpowiedz
  • 2
@hacerking a jakieś gopsy/mopsy w takiej sytuacji nie pomagają?

Jak coś to możesz iść do urzędu i powiedzieć tym nierobom, że z mojej daniny solidarnościowej mają Ci drzwi wymienić na nowe.
  • Odpowiedz
@Warcomx najgorsza opcja to takie 2 na plusie i -2 w nocy. A nie daj Boże żeby w ciągu dnia mżawka była. Zdecydowanie lepiej takie -4, -6.
  • Odpowiedz
  • 0
@hacerking: Rozumiem i myślę ze kolega @Warcomx dobrze napisał ze pewnie jest odpowiedni urząd by sie tym zająć, szkoda tylko że masz takie podejście ze sama czystość to poprostu powinna być dla siebie niezależnie od stanu technicznego.
  • Odpowiedz
@Warcomx: problem jest taki ze wiadomo jak to wygląda ostatnio. Giga opady śniegu, mróz, paraliż, 3 dni później 10 stopni, bloto po kolana i deszcz, za chwilę znowu giga opady, 3dni później 10 stopni....... I tak w kółko.
  • Odpowiedz
  • 1
@jamajskikanion no właśnie o tym mówię, jakby zima była taka jak w Szwecji lub innej Norwegii gdzie od grudnia do marca jest na minusie cały czas, są dni słoneczne to byłoby pięknie i człowiek by nie musiał uciekać do Alicante jak jakiś uchodźca żeby na łeb nie dostać.
  • Odpowiedz
@Warcomx chyba jestem w mniejszości, ok 10st deszcz i wiater ( ͡º ͜ʖ͡º) teraz nasypalo białego gowna i jedynie mnie plecy #!$%@? od lopatowania xD a na drodze dopiero jaja sie dzieja xd pewnie, ladnie jest bialo za oknem, ale jak siedze w domu i nie musze wychodzic ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@ameneos nie wiem gdzie Ty mieszkasz, ale na moim osiedlu elegancko wszyscy mają gaz ziemny, a do tego ewentualnie kominek dla picu, żeby ładnie wyglądało i powietrze mam prima sort.
  • Odpowiedz