Wpis z mikrobloga

mirki w robocie chcą nagrać jakiś filmik z życzeniami i napisała do mnie julka z HR z prośbą (nie pytaniem) żebym nagrał telefonem krótki film jak mowie coś tam świątecznego i to zostanie sklejone w jedne długie życzenia z filmikami innych pracowników
prawdę mówiąc to nie uśmiecha mi się nagrywać czegoś takiego, bo chodzę do pracy po pieniądze. to pewnie istotne ale nie chodzę tez zazwyczaj na zadne imprezy firmowe, chyba ze akurat jestem w biurze albo to coś w stylu wigilii to wtedy się przejdę. z pozostała socjalizacją ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie mam problemu, po prostu nie chce mi się chodzić na rzeczy związane z pracą jeśli nie muszę

myślicie ze mam prawo odmówić nagrywania tych życzeń czy wyjde na chama dzikusa patrząc na to ze w 99% czasu nie biorę udziału w eventach firmowych?

#pracbaza #pracait #korposwiat #programowanie #programista15k
  • 51
@wojciech_adasdas #!$%@? jeszcze na zdalnych siedzisz? (,)

Marzy mi się taka praca.. w końcu bym odpoczął.
Gdzie szukać jak szukać

A co do pytania, ja bym nagrał czemu nie.. to tylko parę sekund i sztuczny uśmiech (w Twoim przypadku).
@wojciech_adasdas: Jeśli nie chcesz brać udziału w czymś takim to nikt Ciebie nie zmusza. Większość będzie miała ten filmik w czterech literach, a i tak nikt nie będzie o nim pamiętał i kto brał w nim udział. Podobnie z całą resztą imprez, eventów i innych mniejszych lub większych durnotek wymyślanych przez HR. Skup się na robocie skoro do pracy przychodzisz tylko dla pieniędzy. Paradoksalnie przełożeni i koledzy z zespołu potrafią uszanować