Wpis z mikrobloga

A pamięta ktoś taką czołówkę z jakiegoś programu dokumentalnego albo paradokumentalnego, gdzie w w którymś momencie wjeżdża taki niepełnosprawny koleś na wózku z trochę zdeformowaną głową? Szukam jej żeby się z nią ponownie zmierzyć już od dawna. To jakoś po 2000 roku musiało być ????


@Iloczynka: ja pamiętam, podrążyłem i znalazłem - na 99% chodzi o Ci cykl z filmami dokumentalnymi "Miej oczy szeroko otwarte".
Ultimator - >A pamięta ktoś taką czołówkę z jakiegoś programu dokumentalnego albo par...
@arinkao: mnie sama wizja zabojstw, morderstw, cwiartowania czy innego kanibalizmu z tego programu nie przerazala, ale te narysowane portrety pamieciowe jakichs wasatych mariuszy snily mi sie po nocach. pamietam ze czesto byl to wlasnie facet z wasem w czapce wiec jak bylam mala i widzialam takiego typa na ulicy to ciagnelam mame zebysmy przeszly na druga strone
@dr_papieros: a mnie nie przerażała lubiłem ta muzyczkę w tle, dopiero jak dorosłem zaczęła we mnie budzić obawy i lek przez tym co przede mną, na jego miejscu dawno bym się zabił
mnie sama wizja zabojstw, morderstw, cwiartowania czy innego kanibalizmu z tego programu nie przerazala, ale te narysowane portrety pamieciowe jakichs wasatych mariuszy snily mi sie po nocach. pamietam ze czesto byl to wlasnie facet z wasem w czapce wiec jak bylam mala i widzialam takiego typa na ulicy to ciagnelam mame zebysmy przeszly na druga strone


@good: Udawałam że śpie jak ojciec to oglądał, potem bałam się zgasić światło i iść