Wpis z mikrobloga

Siema, siema.

ROZROST Up6.

Zdecydowałem, że będę regularnie co tydzień w dzień raportu robił mały update tego co u mnie, również tutaj.

Mamy oficjalnie koniec dwutygodniowego minicut'a.

Od jutra zaczynam offseason który potrwa... nie wiem ile. Pewnie kolejny cut za 8-10 tygodni.

Obecna waga około 115-116kg.

Obecne makro (liczone tylko z głównych źródeł, nie dlatego że to lepsze, tylko dlatego, że tak mi wygodniej):

Trening - 330B/35T/560WW 3x
Trening priorytet 330/B/10T/760WW 2x
Wolne - 300B/85T/180WW 2x

Tłuszcz liczę tylko z głównych źródeł, czyli nie liczę np. z owsianki, piersi z kurczaka, chleba tostowego, wafli ryżowych itd.

Saa:
Test (up)
Bold (up)
Gh (pre)
Insa (pre i post)
PEG MGF (post)

Split treningowy:
Legs 1 - dwugłowe i poślad.
Pull + Arms
Wolne
Legs 2 - czwórki i lekko dwugłowe (1 ćwiczenie)
Pull 2
Push
Wolne

Aktywność:
Cardio 6x25min. (nie robię tylko w LEGS 1)
Kroki 10k codziennie.

Okres minicut przebiegł szybko i sprawnie, waga około 3-4kg w dół zdążyła zlecieć, ja zobaczyłem nawet swoje kostki, których długi czas nie widziałem. :D
Zrobiłem badania pierwsze po zawodach i powiedziałbym że jest zajebiście.

Do naprostowania stany zapalne OB i CRP spowodowane zapaleniem mieszka włosowego na #!$%@? poziomie, a więc wracam na #izotek w dawce 20mg do momentu ugaszenia stanów zapalnych, a potem 10mg na podtrzymanie, aż do kolejnych przygotowań czyli grubo ponad rok będzie leciało.

Ob miałem wynik 8 w normie do 5.
Crp miałem 14.7 w normie do 5. (wysoko i trzeba to ogarnąć)

Oprócz tego ALT i AST spodziewałem się że będą dużo wyżej, bo jednak trochę wina przejadłem w prepie, a tutaj niespodzianka i mam 1,5x normy oba, co jest dla mnie w rzeczywistości normą bo mam tyle od 2 lat. :)

Mocznik, kreatynina, bilirubina, ggtp w pełnym porządku.
Cholesterol trochę #!$%@?, ale niski i również spoko.

Estardiol dla ciekawostki dodam że na poziomie 50 w normie do 44. (1g testa w skali tygodnia i na to idzie 0,5tab ari dziennie)

Hematokryt dodam jako ciekawostkę, wynik 43,9 przy używaniu 1000mg testa i 700mg boldenonu.
Żelazo i D3 w dupie więc będę musiał zwiększyć suplementację tego i w sumie to tyle.

Dostałem nowy plan treningowy, od jutro zaczynam rosnąć dalej. :)

PS. Osoby chcące być na bieżąco, zaobserwujcie mój tag - #rozrost

PS2. Na zdjęciu luźne porównanie, lekko ponad 2 lata różnicy, na wadze nawet nie wiem ile, ale około 20kg na pewno. To na co chcę zwrócić uwagę to grupa mięśni przywodzicieli, zobaczcie jak dużą różnicę w rozmiarze nogi robi trenowanie przywodzicieli. :)
Tak wiem, stoję trochę szerzej, ale mimo wszystko urosły naprawdę bardzo mocno.

#mikrokoksy
#mirkokoksy
#silownia
#dieta
#sterydy
#pokazforme
Lewusx - Siema, siema.

ROZROST Up6.

Zdecydowałem, że będę regularnie co tydzień w d...

źródło: IMG_6468

Pobierz
  • 21
@Lewusx: ale kaptury dalej malutkie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mam nadzieję, że w planie teraz masz na względzie #!$%@? czworobocznego, aby oprócz trzeciego jaja wyrosły dwie dodatkowe głowy xD
@Lewusx: no widzisz, ja mam odmienne zdanie. U typowych "ciężkich" naprawdę trudno przesadzić z za dużym kapturem, no chyba, że rośnie od samego patrzenia na sztangę, to warto ograniczyć jego przerost. Poza tym daj to same benefity przy pozycjach tyłem. Nie mówiąc już o tym, że odpowiednio zmasowany czworoboczny może również troszkę podciągnąć najszerszy przez samo generowanie napięcia i konieczność zachowania balansu sił mięśniowych.
  • 0
@Saprofit: Nie czuje się urażony czy coś, po prostu różnimy się zdaniami, a za 2 lata będę robił priorytet na czworoboczny i mi napiszesz, "a nie mówiłem". ;) Na luzie, poprawiam póki co całościowo grzbiet bo brakuje mocno gabarytu, potem może ten segment wejdzie bardziej na prio.
@Lewusx: nawet nie miałem zamiaru Cię urazić, w końcu na tym polega wymiana opinii :P No i wiadomo, zmiany trzeba wprowadzać ewolucyjnie. Na wszystko przyjdzie czas, a z tym kapturem, to przecież tragedii nie ma skoro wyniki mówią same za siebie ;)
@Lewusx: przywodziciele tak duże, że po reboundzie po zawodach nie możesz zdjąć majtek do pozowania, ale widocznie jest to cena jaką byłeś gotów zapłacić
@Lewusx: Pisałeś ostatnio ze od groma siana wydałeś na to zapalenie mieszka włosowego i nic. Jest jakakolwiek metoda leczenia / zabieg żeby to uleczyć? Czy bomba przeszkadza w uporaniu sie z tym?
  • 0
@Ncaoj99t: Metoda leczenia pod tytułem izotek u mnie się sprawdza, ale niestety będę musiał go używać bez przerwy. Zabiegi nie wiem czy są, a jakby miały być to chyba jakieś polegające na niszczeniu cebulek włosów. Ogólnie nie spotkałem osoby która by miała tak poważny problem jak ja z tym mieszkiem.