Wpis z mikrobloga

@jakub172: nie chcę, bo jest mi wstyd w #!$%@?, jakbym mógł to naplułbym wtedy sobie na mordę, dziewczyna pewnie do końca życia będzie mi to wypominać, #!$%@?ć te #!$%@? grzyby. Powiem tak, potrafiłem polecieć: koks + 4mmc + 3cmc + zielsko + alkohol i nic nie #!$%@?łem, było ok, a #!$%@?łem same grzyby i #!$%@?łem tak, że mnie to boli w #!$%@?. I dzięki temu nikt mi #!$%@? nie będzie #!$%@?ł
  • Odpowiedz
@lukiboss: O kurde to masakra, mi grzyby pomagały często, więc wierzę w te terapeutyczne #!$%@?, ale to były rozsądne dawki i hodowane samemu. Współczuję bo to w sumie fajna używka
  • Odpowiedz
@jakub172: LSD próbowałem, ale niestety przez antydepresanty nie działa na mnie. 2CB za to spoko jest, polecam, nawet jak #!$%@?łem x2 i byłem oderwany od rzeczywistości to nie było takich chorych jazd.
  • Odpowiedz
@flexologist: jakby Ci to powiedzieć, widziałeś na pewno sebixów którym alkohol nie służy - włącza się nieśmiertelność, każdemu chcą #!$%@?ć, szukają problemu na siłę - no ja nie miałem 1:1, ale coś w tym stylu tylko podczas fazy grzybowej.
  • Odpowiedz