Wpis z mikrobloga

@bezprzypau:

nowe gta ma niby byc w miami

To chyba nie było potwierdzone. Jacyś leakerzy takie info rozprowadzili może. Niby tło by się zgadzało. Jeśli to byłoby gta 6, to nie wiem czy lepiej nie byłoby z bomby wrzucić trailer, zamiast robić kilka zapowiedzi przez twittera. Zobaczy się co szykują za kilka dni. Po śmiesznych remasterach trylogii gta i rdr 1 spodziewam się już wszystkiego. Całe szczęście jak dla mnie, że
@duzeelobenc: mówię o tym że olałeś resztę zarzutów, że woke, że tolerancyjne do bólu, że odmienności, a w dwóch komentarzach atakujesz najłatwiejszy do zaatakowania argument "że kobieta".

To nie czasy że można zrobić Carla Johnsona kradnącego rowery. Jeśli zrobią dzisiaj coś podobnego, media wraz z julkami zjedzą tę firmę że notowania spadną bardziej niż ostatnio orlenu.
@typbezkasy95: nie jest potwierdzone xD od września 2022 lata kilkanaście minut gameplay, gdzie widać ewidentnie Florydę, pełno napisów Vice City na ścianach, pociągu, radiowozie ale i tak ludzie będą się zastanawiać gdzie będzie akacja gta 6 :D
@Panas: Ale #!$%@?. Jakoś parę lat temu wypuścili RDR2 i nie było tam elementów woke, a główny bohater jarał fajki i robił żarty z feministek. Dlatego więc uważasz, że GTA6 miałoby iść inną drogą?
@Panas: #!$%@? ale Ty nie wiesz czy będzie woke czy nie a już #!$%@?, o to mi chodzi. W rdr2 było mnóstwo elementów których nie powinno być w tych czasach a były. Nie masz żadnego punktu odniesienia bo rockstar jeszcze ani razu nie zrobił gry woke, tolerancyjnej do bólu, ale już o tym gadasz jakby to był fakt objawiony bo Ty wiesz i czujesz w „bebechach”.
@Gregiv: Z tweeta możemy się dowiedzieć, że trailer ma zacząć się od rzutu kamery na przelatujący samolot. Następnie zobaczymy jaszczurkę przebiegającą przez ulicę, a wtedy pojawi się kadr z Lucią, jedną z dwóch głównych postaci w Grand Theft Auto VI, która trenuje w więzieniu. Następnie Rockstar ma pokazać bawiące się psy i jednego szczeniaka turlającego się po plaży.