Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 270
@Redbulltabak: 5 lat dłuższy wiek emerytalny też masz w d*pie? To że sądy działają na korzyść kobiet? Niestety mamy demokracje i wszystko trzeba sobie wykrzyczeć inaczej nas zeżrą.
  • Odpowiedz
  • 213
@Aokx: bo baby umieją się zebrać w kupę i głośno mówić o problemach a chłop chłopu wilkiem w naszym społeczeństwie. Więc winni temu są tylko faceci
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 11
@StdPtr: Wiadomo wszystkiemu są winni faceci a kobiety święte. Winy jest głupi ustrój w którym trzeba zgrywać ofiarę by cokolwiek osiągnąć.
  • Odpowiedz
@Aokx: Pierdzielisz że nikt się nie interesuje mężczyznami. Przecież taki facet nic nie musi robić a i tak dostanie sporo atencji a nawet listów... od wojska w sprawie obowiązkowego poboru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aokx: Kto mówi że są najgorsi? Ja wiem, że jest ogromna presja i tak dalej, ale szczerze powiedziawszy to mężczyźni mężczyznom mężczyznami.

Powinniście pracować nad wzajemnym wsparciem, okazywaniem emocji i wzajemną akceptacją. Więcej współczucia i wyrozumiałości bardzo by mężczyznom pomogła.
  • Odpowiedz
@Aokx: Tak, to na pewno pomoże XD Praca nad emocjami i poczuciem własnej wartości i wsparciem między mężczyznami? Nie, to dla pedałów - trzeba znaleźć wspólnego wroga czyli kobiety! XD

Narzekasz na obecne traktowanie mężczyzn i zamiast coś z tym zrobić, wolisz stwierdzić 'a bo to przez te złe baby'. Tak było, nie zmyślam.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Leniek: No bo musi być twardy mężczyzna co nie znaczy że można w niego kopać dlatego powinnyśmy walczyć o swoją pozycję.
  • Odpowiedz
@Aokx: no to niech walczy a nie samobója robi, kolega ze screena wyjaśnił tak że jaśniej się już nie da, skala eSek to wina tylko i wyłącznie tych którzy je popełniaja bo sa słabi
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@gdziesomojeokulary: Trzeba walczyć o konkretne problemy typu wyższy wiek emerytalny a nie o kłopoty z atencją ten mem wyśmiewa feministki które twierdzą że kobiety są uciskane.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Leniek: Wiesz nie można zrobić ze wszystkich mężczyzn mięczaków bo się 1‰ zabije. A poza tym nie badałem tematu ale jest wiele przyczyn samobójstw, może jedną z nich jest to że synowie wychowują się bez ojców przez sądy i nie mają przez to męskiego wzroca.
  • Odpowiedz