Wpis z mikrobloga

Boli mnie wątroba, gdy łykam Omega.

Kupiłem Omega 3 Extreme od OstroVit.
Łykałem na początku 3 tabsy pod 1500 EPA i 750 DHA, pomimo że na opakowaniu zalecali 1 tabse dziennie. (Ale to tylko przez jakiś tydzień)

Podejrzewam, że to wątroba, bo ból jest przy samej krawędzi brzucha z prawej strony z 3 cm pod prawym żebrem.

Ktoś wie czym to może być spowodowane i co sobie zbadać?
Dziwi mnie ta reakcja.

Badania krwi robiłem w okolicach czerwca i wszystko było normie.

@Kasahara wołam, bo się znasz.

#dieta #medycyna #lekarz #suplementy #mirkokoksy
  • 14
@Buzz___Astral: dla swietego spokoju najlepiej idz do hepatologa on ci zleci wszystkie badania krwi i morfologie i wrocisz do niego z wynikami i dalej zobaczysz co jest 5 generalnie przedawkowywanie witamin moze prowadzic do uszkodzen watroby ale ty dosyc krotko je brales w takich ilosciach wiec najlepiej isc do specjalisty i niech on sie tym zajmie a bol pod prawym zebrem moze oprocz watroby, zwiastowac takze problemy z drogami zolciowymi
Kamienie żółciowe się u mnie w rodzinie pojawialy, więc może jest coś na rzeczy.

Dzięki


@Buzz___Astral: jak sie obzresz albo pijesz kawe to tez cie kluje? Zrob sobie byle USG jamy brzusznej, ale koniecznie na czczo i odgazowany, bo jak przyjdziesz obzarty to i tak pecherzyk bedzie czesto nie do oceny.
@Buzz___Astral: Bardzo wątpliwe jeśli używasz olejów roślinnych i innych tłuszczy, abyś miał jakiekolwiek braki. Ja to kiedyś próbowałem stosować i natychmiast źle się poczułem. Więc dla mnie to było gówno. Zdrowe odżywianie to setki składników, a nie jakiś tam wybrany rodzaj oleju.

Przed przyjęciem, czy podaniem jakiegokolwiek lekarstwa (w tym suplementu, zioła, innej oddziałującej substancji), nie wystarczy przeczytać kilka razy ulotkę i przeszukać Internet. Musisz jeszcze zrozumieć i przewidzieć możliwe potencjalne