Wpis z mikrobloga

Kiedy ta kartoflana morda o imieniu Budda w końcu spadnie z piedestału idola maciusiów z technikum?
Chłop jawnie łamie przepisy prawa. Jeździ pod prąd, podwójną ciągłą ma w dupie, zatrzymuje się w tunelu na Trasie Łagiewnickiej, zamyka drogi w ojcowie a raczej "zamyka" bo ustawia dwóch przydupasów w żółtych kamizelkach pod pozorem legalnego wstrzymania ruchu, kręci bączki pod prąd na publicznym rondzie pod pretekstem "zgody władz miasta" i wiele wiele innych.
Na pewno nie raz #!$%@?ł coś grubszego tylko jest mądrzejszy od takiego kawiaka i nie publikuje takich wpadek.
Poniżej na screenie macie klatkę z jego story, gdzie gdzieś za granicą dla nakręcenia ujęcia jedzie sobie pod prąd na czołówkę a ktoś z naprzeciwka mu leci długimi żeby zjechał. To jest spoko?
Taki twórca to szkodnik, potem przez niego nastolatki w 30-letnich gruzach BMW zabijają się na drogach bo chcą być jak idol.
Kartoflana Morda na każdym odcinku mówi, że tworzy historię. Chyba historię patologii. Ale maciusie w technikum są podjarani.

#budda #motoryzacja #youtube #polskiedrogi #wypadek #afera
dddobranoc - Kiedy ta kartoflana morda o imieniu Budda w końcu spadnie z piedestału i...

źródło: IMG_2112

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@dddobranoc: Ale pierdoły gadasz że przez niego nastolatki się zabijają. To samo mogą się naoglądać szybkich i wściekłych wiec to bez sensu. Jak ktoś ma trochę oleju w głowie to będzie jeździł normalnie a patus się zawinie na drzewie tak czy inaczej jak to było przed popularnością Buddy czy teram w szczycie jego "fejmu".
  • Odpowiedz
@dddobranoc: a jak oglądają dzieciaki car wow czy topgeara to przez nich latają jak wariaty? Content to content, fajnie sie ogląda na kanapie, rozum trzeba swój mieć i to chyba oczywiste, że to ze ogladaja nie znaczy ze im każe lamac przepisy.
A ze on jeżeli lamie, to ma świadomość, że kiedyś może pójść coś nie tak..
  • Odpowiedz
@wiktor98: gdy gimby i inne dzieci wyjaśniały się nawzajem jak w pato MMA to jest powiązanie z #famemma Gdy od trendu z tiktoka ktoś ginie to jest powiązanie, że jakiś infu to promował. Gdy pojawia się Kawiaq czy jakoś tak to jest powiązanie, że naśladował pato streamy.

Ale gdy dzban z BMW zabija driftem nastolatkę to nie ma powiązania z Buddą który pokazuje takie zachowanie jaki fajny sposób wyrażania siebie. To
  • Odpowiedz
@dddobranoc: ja to bym jeeszce to oglądał bo lubię motoryzację ale #!$%@? ten kanał jest tak strasznie nudny i każdy odcinek jest przegadany 20 razy gdzie głównie właśnie pokazują tą jego łysa pale zamiast czegoś na temat. Ogólnie odnoszę wrażenie że oni właśnie celują we wczesna młodzież bo konkretów w tych filmach jest niewiele, głównie ładne obrazki, błyskotki i opowiadanie że musiał wstać wcześnie rano bo dziś od rana był tu
  • Odpowiedz
@dddobranoc: Nie ma to jak generalizować. Ja go oglądam od kilku lat i dla mnie spoko kontent. Jeżdżę normalnie, przepisowo, w życiu nie miałem wypadku. Rozumiem że jak oglądałeś top gear czy grand tour to też na pewno będziesz jeździł samochodem po stoku narciarskim bo tak Clarkson robił tak? xD
  • Odpowiedz
  • 51
@sopelowski Nie wiem co trzeba mieć we łbie żeby porównywać Top Gest do patusa łamiącego prawo i stwarzającego zagrożenie. To jak porównywanie meczu bokserskiego do patusów bijących ludzi na ulicy.
  • Odpowiedz
@dddobranoc: z tego co kojarzę to jeśli wiesz o popełnionym przestępstwie masz obowiązek zgłosić to na policję a nie na mirko pisać gorzkie żale.

Żebyś nie musiał pisać jutro to napiszę za ciebie. Zakazać gier video bo młodzi później biegają z karabinami po ulicy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz